TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Huurmoordenaar Darius Kincaid (Samuel L. Jackson) heeft doorgaans geen bescherming nodig. Hij kan prima zijn eigen boontjes doppen. En toch krijgt hij in The Hitman’s Bodyguard ineens een bodyguard.
Hoe dat zit? Kincaid gaat bij het Internationaal Gerechtshof in Den Haag getuigen in de rechtszaak tegen dictator Dukhovich (Gary Oldman). Die heeft het niet zo op (politieke) tegenstanders. Vandaar dat Interpol topbodyguard Michael Bryce (Ryan Reynolds) vraagt om ervoor te zorgen dat Kincaid veilig bij de rechtbank aankomt. Dat wordt nog een hele klus.
Onderweg van Manchester naar Den Haag moet het duo allerhande gespuis afschudden. Dat Bryce en Kincaid elkaar niet kunnen uitstaan, maakt het er allemaal niet makkelijker op.
Een flink deel van de opnames voor The Hitman’s Bodyguard vond plaats in Amsterdam. Dat leverde hier en daar chaotische taferelen op. Zo werden de straten rond het Rijksmuseum een paar dagen afgezet. Met de grootste verkeersopstopping in de geschiedenis van de hoofdstad tot gevolg.
Al die chaos leverde Amsterdam wel wat op: de producenten spendeerden tijdens de opnames zo’n drie miljoen euro in de stad. En dat in nog geen twee weken tijd.
Partnerbijdrage
Hélène Hendriks na opvallende actie Hans Teeuwen: 'Ik stuur niemand weg'
10:56Goed nieuws voor Nederlandse Songfestival-kijkers
10:06Opnames We Zijn er Bijna! begonnen: zo start Marlijn haar dag in Kroatië
09:57Maestro terugkijken? Eva Eikhout maakt indruk met De Notenkraker van Tsjaikovski
09:27Hoe laat is de Dodenherdenking op tv te zien?