TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De Zuid-Afrikaanse Silvia Broome (Nicole Kidman) werkt als tolk bij de Verenigde Naties. Per ongeluk hoort ze een gesprek in een Afrikaans dialect.
In dat gesprek wordt een aanslag op een staatshoofd besproken. Degenen die de plannen bespreken hebben pech: Broome is de enige in het hele VN-gebouw die hun verhaal kan verstaan.
Vanaf dat moment is ze haar leven niet meer zeker en krijgt ze bescherming van FBI-agent Tobin Keller (Sean Penn). Hij heeft het gevoel dat haar persoonlijke geheimen wereldwijde gevolgen kunnen hebben.
Regisseur Sydney Pollack houdt het tempo hoog in The Interpreter, zijn laatste film voor hij in 2008 overleed. Vanaf de allereerste scène is de politieke thriller een aaneenschakeling van zenuwslopende gebeurtenissen.
Met The Interpreter kreeg Sydney Pollack iets voor elkaar wat geen enkele filmmaker voor hem gelukt was. De regisseur mocht filmen in het VN-gebouw in New York.
Alle opnames vonden wel plaats in het weekend. Zo hoefden cast en crew de reguliere werkzaamheden in het pand niet te verstoren en vielen ze niemand lastig.
Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
06:00Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland