TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De Zuid-Afrikaanse Silvia Broome (Nicole Kidman) werkt als tolk bij de Verenigde Naties. Per ongeluk hoort ze een gesprek in een Afrikaans dialect.
In dat gesprek wordt een aanslag op een staatshoofd besproken. Degenen die de plannen bespreken hebben pech: Broome is de enige in het hele VN-gebouw die hun verhaal kan verstaan.
Vanaf dat moment is ze haar leven niet meer zeker en krijgt ze bescherming van FBI-agent Tobin Keller (Sean Penn). Hij heeft het gevoel dat haar persoonlijke geheimen wereldwijde gevolgen kunnen hebben.
Regisseur Sydney Pollack houdt het tempo hoog in The Interpreter, zijn laatste film voor hij in 2008 overleed. Vanaf de allereerste scène is de politieke thriller een aaneenschakeling van zenuwslopende gebeurtenissen.
Met The Interpreter kreeg Sydney Pollack iets voor elkaar wat geen enkele filmmaker voor hem gelukt was. De regisseur mocht filmen in het VN-gebouw in New York.
Alle opnames vonden wel plaats in het weekend. Zo hoefden cast en crew de reguliere werkzaamheden in het pand niet te verstoren en vielen ze niemand lastig.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Kingdom of Heaven
11:48Hélène Hendriks onthult: 'Deze gast maakt binnenkort debuut bij Vandaag inside'
11:38GTST strikt acteur Tarikh Janssen als mysterieuze nieuwkomer Rex Martin