TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De Zuid-Afrikaanse Silvia Broome (Nicole Kidman) werkt als tolk bij de Verenigde Naties. Per ongeluk hoort ze een gesprek in een Afrikaans dialect.
In dat gesprek wordt een aanslag op een staatshoofd besproken. Degenen die de plannen bespreken hebben pech: Broome is de enige in het hele VN-gebouw die hun verhaal kan verstaan.
Vanaf dat moment is ze haar leven niet meer zeker en krijgt ze bescherming van FBI-agent Tobin Keller (Sean Penn). Hij heeft het gevoel dat haar persoonlijke geheimen wereldwijde gevolgen kunnen hebben.
Regisseur Sydney Pollack houdt het tempo hoog in The Interpreter, zijn laatste film voor hij in 2008 overleed. Vanaf de allereerste scène is de politieke thriller een aaneenschakeling van zenuwslopende gebeurtenissen.
Met The Interpreter kreeg Sydney Pollack iets voor elkaar wat geen enkele filmmaker voor hem gelukt was. De regisseur mocht filmen in het VN-gebouw in New York.
Alle opnames vonden wel plaats in het weekend. Zo hoefden cast en crew de reguliere werkzaamheden in het pand niet te verstoren en vielen ze niemand lastig.
Johnny de Mol is binnenkort weer te zien als presentator van De Oranjezomer
14:05Kijkers valt maar één ding op in laatste Studio Voetbal: ‘Rafael van der Vaart is knalbezopen’
12:53Tatjana Šimic bevestigt tweede seizoen van Kees Flodder
11:16Marlijn Weerdenburg onderbreekt opnames We Zijn er Bijna!: dit is waarom
10:06De Bondgenoten: Robert heeft zijn agressie niet onder controle en slaat erop los