TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Lincoln Six-Echo (Ewan McGregor) is in de 21e eeuw inwoner van een schijnbaar utopische, maar uiterst gecontroleerde wereld. Net als de rest van de bewoners van deze wereld hoopt Lincoln dat hij naar The Island mag verhuizen, de enige vrije plek op de planeet.
Al snel heeft Lincoln spijt van die wens. Hij komt erachter dat alles in zijn bestaan een leugen is en dat hij meer dood is dan levend.
Samen met Jordan Two-Delta (Scarlett Johansson) ontsnapt hij naar de buitenwereld, die hij nooit heeft gekend. Hier worden ze achternagezeten door de organisatie waarvan ze ooit deel uitmaakten.
Tijdens de opnames van The Island raakte een van de cameramannen zwaargewond. Dat gebeurde tijdens het filmen van een scène waarin Scarlett Johansson en Ewan McGregor op de vlucht zijn.
De cameraman rende mee met het tweetal, maar struikelde en kwam hard ten val.
Robert S. Fiveson, regisseur van de film The Clonus Horror, klaagde productiemaatschappij Dreamworks aan voor plagiaat. Het verhaal van The Island zou te veel lijken op zijn film.
Dreamworks had geen trek in juridische rompslomp. Het betaalde Fiveson een fors bedrag om de zaak te schikken.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De TV van gisteren: André Rieu en Emma Kok scoren als enige op zomerse avond
06:47Vanavond op TV: De verloskundigen, Beste zangers, 48 Hrs.
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'