TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Schuldgevoel, dat is de voornaamste reden dat de succesvolle cardioloog Steven Murphy (Colin Farrell) zich over tiener Martin (Barry Keoghan) ontfermt. Martins vader was namelijk een patiënt van hem; de man overleed op Stevens operatietafel.
Aanvankelijk ontvangen zijn vrouw Anna (Nicole Kidman) en hun kinderen de jongen met open armen. Langzaam maar zeker komen er barstjes in het harmonieuze gezinsbeeld.
Heeft Martins aanwezigheid daar iets mee te maken? Het lijkt er wel op, hij begint zich ook steeds vreemder te gedragen.
Na The Lobster is dit de tweede Engelstalige film van de Griekse regisseur Yorgos Lanthimos. Het beklemmende The Killing of a Sacred Deer draagt duidelijk zijn absurdistische en maatschappijkritische signatuur.
Deze combinatie van drama en (wraak)thriller is daardoor niet altijd makkelijk om naar te kijken, maar blijft wel fascineren.
Colin Farrell speelde de hoofdrol in The Lobster, de eerste Engelstalige film van Lanthimos. Dat beviel hen allebei zo goed dat de Ierse acteur ook de hoofdrol in The Killing of a Sacred Deer kreeg.Yorgos Lanthimo
Nicole Kidman en Alicia Silverstone, die de moeder van Martin speelt, zijn allebei groot fan van de Griekse regisseur. Ze wilden zo graag met hem samenwerken dat ze hem praktisch om een rolletje smeekten.
Oos Kesbeke gaat opvallende challenge aan met zoon Camiel: 'Dit irritteert me'
13:52Wanneer is Even Tot Hier weer terug op tv?
12:58Diederik uit De Bondgenoten: 'Anouk wil geen vrienden met me zijn'
11:27De Bondgenoten krijgt langere aflevering op Tweede Kerstdag
10:57De kerstfilm van Eén Grote Familie verschijnt ook op televisie (en wel op deze datum)