TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Heeft M. Night Shyamalan weer: is hij bezig met een verfilming van de animatieserie Avatar: The Last Airbender, komt James Cameron met Avatar op de proppen.
Omdat Cameron de titel Avatar al had geclaimd, verandert Shyamalan de titel van zijn film naar The Last Airbender. De film speelt zich af in een wereld die is onderverdeeld in vier rijken. Ieder rijk vertegenwoordigt een element. Er is een aarderijk, een luchtrijk, een vuurrijk en een waterrijk. De inwoners van ieder rijk kunnen hun 'eigen' element beheersen.
Er is één jongen die alle elementen kan controleren: de jonge Aang (Noah Ringer). Als Aang verdwijnt, grijpt vuurkoning Ozai (Cliff Curtis) zijn kans: hij verklaart de andere rijken de oorlog. Dat is het begin van een jarenlange strijd waarin Ozai een waar schrikbewind voert. Tot Katara (Nicola Peltz Beckam) en haar broer Sokka (Jackson Rathbone) een in een ijslaag ingevroren jongen vinden: het is Aang. Kan het drietal Ozai stoppen?
De makers van de oorspronkelijke animatieserie waren niet te spreken over The Last Airbender. En dat is nog zacht uitgedrukt. Avatar-bedenkers Michael Dante DiMartino en Bryan Konietzko hebben zo'n hekel aan de film dat ze doen alsof hij niet bestaat. Zij zijn niet de enigen die er zo over denken: The Last Airbender werd een enorme flop.
Omdat de film het zo slecht deed, schrapte productiemaatschappij Nickelodeon de plannen voor een Airbender-trilogie.
Mariska van Married at First Sight had bijna meegedaan aan Boer Zoekt Vrouw
11:46Prachtig: Norma gunt haar man een jas van 300 euro in Steenrijk, Straatarm
11:30Daan Schuurmans gaat met rol in Knokke Off voor opschudding zorgen
10:54Musical Awards: The Kick-Off dit jaar vanaf Paleis Het Loo
10:52Hier zie je Hansie, de documentaire over Hans Kraay jr.