TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Heeft M. Night Shyamalan weer: is hij bezig met een verfilming van de animatieserie Avatar: The Last Airbender, komt James Cameron met Avatar op de proppen.
Omdat Cameron de titel Avatar al had geclaimd, verandert Shyamalan de titel van zijn film naar The Last Airbender. De film speelt zich af in een wereld die is onderverdeeld in vier rijken. Ieder rijk vertegenwoordigt een element. Er is een aarderijk, een luchtrijk, een vuurrijk en een waterrijk. De inwoners van ieder rijk kunnen hun 'eigen' element beheersen.
Er is één jongen die alle elementen kan controleren: de jonge Aang (Noah Ringer). Als Aang verdwijnt, grijpt vuurkoning Ozai (Cliff Curtis) zijn kans: hij verklaart de andere rijken de oorlog. Dat is het begin van een jarenlange strijd waarin Ozai een waar schrikbewind voert. Tot Katara (Nicola Peltz Beckam) en haar broer Sokka (Jackson Rathbone) een in een ijslaag ingevroren jongen vinden: het is Aang. Kan het drietal Ozai stoppen?
De makers van de oorspronkelijke animatieserie waren niet te spreken over The Last Airbender. En dat is nog zacht uitgedrukt. Avatar-bedenkers Michael Dante DiMartino en Bryan Konietzko hebben zo'n hekel aan de film dat ze doen alsof hij niet bestaat. Zij zijn niet de enigen die er zo over denken: The Last Airbender werd een enorme flop.
Omdat de film het zo slecht deed, schrapte productiemaatschappij Nickelodeon de plannen voor een Airbender-trilogie.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los