TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In 1969 is Ted Kennedy de laatst nog levende zoon van de Kennedyclan die een baan in de politiek ambieert.
Hoewel dat vooral is om zijn vader te bewijzen dat ook hij het kan. Tijdens een campagnefeestje in een vakantiehuis wordt flink ingenomen. Dat weerhoudt Kennedy (Jason Clarke) er niet van om achter het stuur te kruipen met zijn campagnestrateeg Mary Jo Kopechne (Kate Mara) in de bijrijdersstoel. Als hij van een brug te water rijdt en alleen op de kant kruipt, raakt hij in paniek. Hij maakt een legendarische fout door niet de politie, maar zijn campagnemensen te bellen.
Clarke is de absolute ster in The Last Son als overtuigende, nogal verwende Kennedytelg. Het drama biedt tevens een mooi inkijkje in de wereld van spindoctoren en de macht van ‘ons kent ons’.
Hoofdrolspeler Jason Clarke was al geboren toen het ongeluk gebeurde op het eiland Chappaquiddick op 18 juli 1969. Toch zal hij de berichtgeving over het ongeluk en het doofpotschandaal dat wordt getoond in The Last Son niet kunnen herinneren. Hij was namelijk net een dag oud.
The Last Son/em> is op zaterdag 22 februari 2025 om 22:10 uur te zien op VRT Canvas.
Zijn Domenik en Ferenc uit MAFS nog samen? Dit denken jullie
11:05Eurovisie Songfestival 2026: hier kijk je de opening live
10:50De familie Wildeman uit Een Huis Vol komt met eerlijk bericht: 'Overleeft een relatie zoiets?'
10:00Dan Karaty blijkt enorme sportfanaat: dit zijn z'n tv-aanraders
09:48Podcast Over de Liefde van Debby Gerritsen komt binnenkort ook op tv