TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Halfgod Hercules is een van de bekendste helden uit de Griekse mythologie. Hij is geboren uit een slippertje tussen oppergod Zeus en Alcmene, de vrouw van koning Ampithryon.
Omdat Hercules (Kellan Lutz) een zoon van Zeus is, heeft hij bovenmenselijke krachten. Daar heeft hij in The Legend of Hercules nog geen weet van.
Wat Hercules wel weet: hij houdt van Hebe (Gaia Weiss), de prinses van Kreta. Die liefde kan de goedkeuring van Hercules' stiefvader niet wegdragen.
Sterker nog: koning Amphitryon verbant Hercules en zijn vriend Iphikles (Liam Garrigan) naar Egypte.
Daar wordt het tweetal als slaaf verkocht. Zo komen ze als gladiatoren in de ring te staan.
Dan ontdekt Hercules dat hij voorbestemd is zijn volk te bevrijden. Samen met Iphikles vecht hij zich een weg naar vrijheid. Hun doel: Amphitryon afzetten.
The Legend of Hercules is de tweede film waarin Kellan Lutz een figuur uit de Griekse mythologie speelt. In 2011 was hij in Immortals te zien als zeegod – en oom van Hercules – Poseidon.
Lutz had weinig tijd om het lichaam van een Griekse halfgod te kweken. Regisseur Renny Harlin castte hem pas twee weken voor de opnames begonnen.
Video: Paniek in Het Blok door afgesneden vinger: 'Holy shit!'
13:18Sophie Hilbrand vertrekt bij Bar Laat: dit is haar reactie
12:44De Bauers, De Roelvinkjes of de Meilandjes? Dit vinden jullie de leukste tv-familie
12:17Dit zag je niet in Vandaag Inside: Wilfred spreekt Gordon na afloop aan op liefdesleven
10:23Opgelicht in de Liefde? met Ellie Lust nu al verzekerd van tweede seizoen