TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Halfgod Hercules is een van de bekendste helden uit de Griekse mythologie. Hij is geboren uit een slippertje tussen oppergod Zeus en Alcmene, de vrouw van koning Ampithryon.
Omdat Hercules (Kellan Lutz) een zoon van Zeus is, heeft hij bovenmenselijke krachten. Daar heeft hij in The Legend of Hercules nog geen weet van.
Wat Hercules wel weet: hij houdt van Hebe (Gaia Weiss), de prinses van Kreta. Die liefde kan de goedkeuring van Hercules' stiefvader niet wegdragen.
Sterker nog: koning Amphitryon verbant Hercules en zijn vriend Iphikles (Liam Garrigan) naar Egypte.
Daar wordt het tweetal als slaaf verkocht. Zo komen ze als gladiatoren in de ring te staan.
Dan ontdekt Hercules dat hij voorbestemd is zijn volk te bevrijden. Samen met Iphikles vecht hij zich een weg naar vrijheid. Hun doel: Amphitryon afzetten.
The Legend of Hercules is de tweede film waarin Kellan Lutz een figuur uit de Griekse mythologie speelt. In 2011 was hij in Immortals te zien als zeegod – en oom van Hercules – Poseidon.
Lutz had weinig tijd om het lichaam van een Griekse halfgod te kweken. Regisseur Renny Harlin castte hem pas twee weken voor de opnames begonnen.
The Winner Takes it All terugkijken: dragqueen Stevie versus Jenske
13:10Video: Drama, gegil en veel tranen in Echt Meisjes in de Jungle: ‘Het is net een gesticht’
11:50The Voice of Holland gemist? Rafael maakt indruk met Elvis-nummer Trouble
11:21Kijken: Ben Affleck haalt sitcom-iconen van stal in Super Bowl-reclame (en het internet gaat compleet los)
10:31Angela Schijf over nieuwe seizoen Flikken Maastricht: 'Kijker wordt niet teleurgesteld'