Film
Frodo stapt stevig door in The Lord of the Rings: The Two Towers
Judith Regeling
  ·  
In het eerste deel van The Lord of the Rings was te zien hoe een bondgenootschap van dwergen, elven, mensen en hobbits onder leiding van tovenaar Gandalf richting Mordor trok. Daar moesten ze Sauron, de heer van het kwaad, een kopje kleiner maken.
The Lord of the Rings: The Two Towers
De film eindigde in de dramatische splitsing van het reisgezelschap: Boromir legde het loodje en Pepijn en Merijn werden ontvoerd door een horde bloeddorstige Uruk-hai.
Aragorn, Gimli en Legolas gingen achter hen aan.
Frodo en Sam trokken met zijn tweeën door naar Mordor om daar de Ring in de Doemberg te gooien, de enige manier om Sauron te verslaan. Gandalf was na een gevecht met een balrog al eerder in een afgrond gestort.
The Lord of the Rings: The Two Towers laat zien hoe het verhaal verdergaat. Onderweg naar Mordor krijgen Frodo en Sam gezelschap van Gollem. Deze wonderlijke reisgenoot zegt wel dat hij de twee hobbits naar de Doemberg zal leiden, maar ondertussen heeft hij ook zijn zinnen gezet op de Ring.
Spektakel
Regisseur Peter Jackson gebruikte The Fellowshop of the Ring vooral om alle karakters aan de kijkers voor te stellen. In The Lord of the Rings: The Tow Towers is meer plaats voor spectaculaire actie.
De grote veldslag in de vallei Helmsdiepte, waar de legers van Rohan het opnemen tegen de troepen van Saruman, is het hoogtepunt van de film.
Wat je verder niet mag missen
Alle tips
Smullen: Eating With My Enemy: Going Dutch is nu te zien op Discovery+
Of het eten zal smaken als de deelnemers tegenover hun aartsvijand zitten is nog maar de vraag. Voor ons is het nieuwe programma Eating With My Enemy: Going Dutch in ieder geval smullen. De eerste aflevering is vanaf vandaag te zien op Discovery+.Laatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 11:30Geliefde Russ Bray stopt als dartsscheidsrechter
11:11Radio 538 speculeert erop los: 'Deze zangeressen zijn nog in de race voor het Songfestival'
10:33De Bondgenoten-deelnemer neemt in tranen afscheid: 'Lekker naar mijn familie'
10:32Vincent van der Voort en andere grote namen ontbreken op het WK Darts 2024
10:07Oogappels is de meest gestreamde serie op NPO Start