TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Francisco Scaramanga (Christopher Lee) is de duurste huurmoordenaar ter wereld. Naar verluidt vraagt hij een miljoen voor iedere klus
Scaramanga heeft een bijnaam: The Man with the Golden Gun. Hij schiet zijn slachtoffers naar verluidt neer met een gouden pistool. Daarbij gebruikt hij ook nog eens gouden kogels. Op een dag krijgt MI6 zo'n gouden kogel in de post. In het ding is '007' gekrast. Is dat een teken dat James Bond (Roger Moore) Scaramanga's nieuwste doelwit is?
M haalt zijn beste agent voor de zekerheid maar van de zaak die hij aan het onderzoeken is. Bond moeten zijn zoektocht naar een apparaat dat zonne-energie inzet als wapen staken. Daar laat Bond zich niet door tegenhouden: hij gaat op eigen houtje op onderzoek uit.
Al in 1962 was Christopher Lee in beeld om Bondschurk te worden. James Bondauteur Ian Fleming wilde dat Lee, een neef van hem, Dr. No zou gaan spelen. Die rol ging naar Joseph Wiseman. Het nog twaalf jaar duren voordat Lee alsnog zijn kans kreeg in The Man with the Golden Gun.
The Man with the Golden Gun is op zondag 24 november 2024 om 20:00 uur te zien op RTL 7.
Engeland en Argentinië staan vanavond tegenover elkaar in de tweede halve finale van het WK voetbal 2026. Er wacht een beladen affiche tussen twee voetballanden met een rijke WK-geschiedenis, waarbij een plek in de finale op het spel staat.
Voor GTST-fans die even willen lachen: Er zijn nieuwe bloopers
16:02Netflix zoekt kandidaten voor levensgroot Monopoly-spel om miljoenenprijs
15:49B&B Vol Liefde-Petri heeft verhuisplannen: 'Niet eenzaam, maar wel veel alleen'
15:26Lisa Bal (Een Huis Vol) deelt eerlijk en beladen bericht over samengestelde gezin
14:06Spannende opnames voor Ewout: 'De situatie werd steeds dreigender'