TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het is heerlijk om weer in de wereld van The Sopranos te duiken. Al is die wereld van Anthony Soprano bepaald geen zachtzinnige of zelfs mooie te noemen.
De Italiaanse maffiafamilies in Newark zijn regelmatig vrouwonvriendelijk, racistisch of wraakzuchtig. In deze prequel op David Chase’ veelbekroonde serie, volgen we de lotgevallen van de jonge Tony (gespeeld door James Gandolfini’s zoon Michael) en zijn oom, tegen wie de tiener opkijkt. Hij ziet hoe zijn oom Dickie opklimt in de ‘zaak’, concurrentie aan de tafelpoten zaagt, hoe zijn liefdesleven tumultueus is en de stad gebukt gaat onder rassenrellen.
Door de vele verhaallijnen in de film zouden sommige elementen van The Many Saints of Newark waarschijnlijk beter tot zijn recht zijn gekomen in een (mini)serie. Op speelfilmlengte blijf je net iets missen.
Het was voor Michael Gandolfini een bijzondere ervaring om de iconische rol van zijn vader te spelen. Hij had alleen nog wel wat huiswerk te doen voor hij de Tony Soprano in zijn jonge jaren kon vertolken: hij had The Sopranos nog nooit gezien.
Het kijken van de iconische serie bleek geen vervelende taak: hij nam zich voor alleen het eerste seizoen te kijken voor de audities van The Many Saints of Newark, maar al snel had hij de hele serie gezien.
The Many Saints of Newark zie je op vrijdag 2 augustus vanaf 20:30 uur op Veronica.
Als je geen moment wil missen van de Premier League Darts 2026 vanuit Ahoy in Rotterdam dan is er goed nieuws, want het spektakel is gewoon te volgen op televisie!
Anouk briest in De Bondgenoten: 'Ik haat dat wijf'
12:00Dit zie je met Koningsdag 2026 op tv
11:31Nieuw seizoen van Love Island wordt VIP-editie
10:31Pauw & De Wit gemist? Angela de Jong houdt wrange smaak over Marco Borsato
10:00Art Rooijakkers over Survive Your Family: 'Het is een mix van Expeditie Robinson en Rooijakkers over de Vloer'