TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Vroeger was Paul (Jason Patric) huurmoordenaar. Die tijd ligt inmiddels ver achter hem.
Hij is tegenwoordig automonteur, en dat bevalt hem goed. Het leven in een garage is een stuk rustiger dan dat van een huurmoordenaar.
Toch is die rust in The Prince van korte duur. Paul ontdekt namelijk dat zijn dochter Beth (Gia Mantegna) is gestopt met haar studie en daarna spoorloos is verdwenen.
Ze mag dan aan de andere kant van het land wonen, Paul wil toch verhaal gaan halen. Dan zal hij zijn dochter toch eerst terug moeten vinden.
Dat kan nog ingewikkeld worden: het lijkt erop dat ze ontvoerd is. Bij de zoektocht naar Beth komen Pauls vaardigheden uit zijn vorige leven hem bijzonder goed van pas.
Zeker als blijkt dat zijn oude vijand Omar (Bruce Willis) de hand in haar verdwijning heeft. Tijd om die oude vete voor eens en altijd te beslechten dus.
De laatste jaren blinkt Bruce Willis nou niet bepaald uit in sterke rollen. In de meeste films maakt hij zich er behoorlijk makkelijk vanaf.
Zijn scènes neemt hij in een paar dagen (som zelfs in één dag) op, zijn naam komt groot op de poster en klaar is Bruce. The Prince is wat dat betreft geen uitzondering.
Daar komt nog bij dat ook zijn tegenspelers John Cusack en Jason Patric zich ook niet per se van hun beste kant laten zien. Verstand op nul en schietende kerels kijken dus.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los