TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De verkiezingen staan voor de deur. Bovendien is het binnenkort weer tijd voor de jaarlijkse Purge; die 24 uur ieder jaar dat wetten en regels niet gelden.
Dat is een bijzondere samenloop van omstandigheden. En dan vooral vanwege een van de kandidaten voor het presidentschap.
Voor senator Charlie Roan (Elizabeth Mitchell) is het afschaffen van de Purge een van haar belangrijkste programmapunten. Niet iedereen is daar blij mee.
Daarom is ze in The Purge: Election Year tijdens de Purge van dit jaar haar leven niet zeker. Beveiliger Leo Barnes (Frank Grillo) moet haar veilig door deze nachtmerrie zien te loodsen.
Oorspronkelijk was het de bedoeling dat de derde Purge-film een prequel zou worden. Toen gingen de makers er nog vanuit dat Frank Grillo geen trek had om voor de derde keer de rol van Leo Barnes te spelen.
Toen hij de rol toch aannam, gooiden ze hun plannen om. Het resultaat is The Purge: Election Year.
Twee jaar later kwam die prequel er dan toch. The First Purge verscheen in 2018.
Gerard Joling kritisch op talkshows: 'Onderwerpen vaak zo zwaar'
09:57Het zestiende seizoen van Familie Gillis: Massa Is Kassa is vanaf deze datum te zien
09:30Hélène Hendriks maakt op deze datum haar opwachting met De Staatsloterij Show
09:10Wordt deze week nog de stekker uit RTL Tonight getrokken?
08:19De TV van gisteren: Kijkers houden het niet droog bij Een Vergetelijk Mooie Reis van Paul de Leeuw