TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In 2015 verscheen de Noorse rampenfilm The Wave, waarin regisseur Roar Uthaug Hollywoodachtig spektakel en Scandinavisch drama samenbracht.
Drie jaar later kwam dit vervolg. Hoofdpersoon is opnieuw geoloog Kristian (Kristoffer Joner).
Hij is een gebroken man: zijn huwelijk met Idun (Ane Dahl Torp) is op de klippen gelopen en hun kinderen ziet hij nauwelijks meer. Dan vindt hij aanwijzingen dat de kans groot is dat er nabij Oslo een verwoestende aardbeving gaat plaatsvinden.
Net als drie jaar geleden gelooft niemand hem, totdat het te laat is. Lukt het Kristian om Idun en hun kinderen op tijd uit de hoofdstad te halen?
The Quake komt wat traag op gang, maar de tweede helft van de film biedt volop spanning, actie en knap gemaakte special effects.
Acteur Kristoffer Joner keert na The Wave dus terug in The Quake. Ook de acteurs die in The Wave Kristians vrouw en kinderen spelen, zijn weer van de partij.
Regisseur Roar Uthaug is er niet meer bij. Na het succes van The Wave vertrok hij naar Hollywood om Tomb Raider te maken.
André en Janny gaan niet varen dit jaar maar nodigen jou wel uit voor dit nieuwe programma
12:37Carrie op Vrijdag strikt Hollands showbizz-icoon: 'Exclusief interview'
12:18Zeeman Confronteert op deze dag terug op tv: spektakel gegarandeerd
10:20Dit programma is na Married at First Sight drie keer per week te zien op RTL 4
10:10John Williams maakt op deze datum zijn opwachting met Huizenruilers