TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In 1975 wil de zeventienjarige Joan Larkin (Kristen Stewart) een meidenpunkband te beginnen. Joan noemt zichzelf Joan Jett en pakt haar gitaar erbij.
De louche manager Kim Fowley (Michael Shannon) heeft wel oren naar Joans plannetje. Hij draagt de vijftienjarige zangeres Cherie Currie (Dakota Fanning) en twee andere bandleden aan. The Runaways zijn geboren.
Kim zorgt er ook voor dat The Runaways op kunnen treden en een platencontract krijgen. De band is al snel succesvol. De eerste barstjes in dat succes komen als Kim besluit Cherie meer op de voorgrond te plaatsen. Dat zorgt voor jaloezie bij Joan en de andere bandleden.
De meiden van The Runaways hadden een paar bescheiden hitjes, maar echt succesvol werden ze nooit. Dat kwam pas later. Joan Jett had solo meer succes. In 1981 scoorde ze een wereldhit met I Love Rock & Roll. Het nummer Cherry Bomb van The Runaways haalde in 2014 nog de soundtrack van Guardians of the Galaxy.
Oos Kesbeke heeft grootse plannen en wil een eigen Pickle Festival in Nederland
12:10Blijft Fred uit B&B Vol Liefde in Nederland door nieuwe vriendin? 'Wil nu niet terug'
10:49Hereniging Arie en Caroline uit B&B Vol Liefde in Spanje voor iedereen te volgen
10:00Camiel Kesbeke droomt van deelname aan deze tv-programma's
09:57Eline: 'Ik deed niet mee aan B&B Vol Liefde omdat ik een kind wil'