TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In 1975 wil de zeventienjarige Joan Larkin (Kristen Stewart) een meidenpunkband te beginnen. Joan noemt zichzelf Joan Jett en pakt haar gitaar erbij.
De louche manager Kim Fowley (Michael Shannon) heeft wel oren naar Joans plannetje. Hij draagt de vijftienjarige zangeres Cherie Currie (Dakota Fanning) en twee andere bandleden aan. The Runaways zijn geboren.
Kim zorgt er ook voor dat The Runaways op kunnen treden en een platencontract krijgen. De band is al snel succesvol. De eerste barstjes in dat succes komen als Kim besluit Cherie meer op de voorgrond te plaatsen. Dat zorgt voor jaloezie bij Joan en de andere bandleden.
De meiden van The Runaways hadden een paar bescheiden hitjes, maar echt succesvol werden ze nooit. Dat kwam pas later. Joan Jett had solo meer succes. In 1981 scoorde ze een wereldhit met I Love Rock & Roll. Het nummer Cherry Bomb van The Runaways haalde in 2014 nog de soundtrack van Guardians of the Galaxy.
Partnerbijdrage
De streamingtip van de week: Little House on the Prairie op Netflix
12:22Laura Bakker speelt de rol van Margarita: dit zijn de eerste stills van de dramaserie Mabel & Margarita
10:35BNNVARA komt met nieuwe dramaserie Gaslight
09:31Prime Video maakt startdatum van Undercover Lover bekend
09:31Bekijk de knotsgekke WK-wedstrijd tussen VS en België inclusief Trump-dansje (video)