TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In 1975 wil de zeventienjarige Joan Larkin (Kristen Stewart) een meidenpunkband te beginnen. Joan noemt zichzelf Joan Jett en pakt haar gitaar erbij.
De louche manager Kim Fowley (Michael Shannon) heeft wel oren naar Joans plannetje. Hij draagt de vijftienjarige zangeres Cherie Currie (Dakota Fanning) en twee andere bandleden aan. The Runaways zijn geboren.
Kim zorgt er ook voor dat The Runaways op kunnen treden en een platencontract krijgen. De band is al snel succesvol. De eerste barstjes in dat succes komen als Kim besluit Cherie meer op de voorgrond te plaatsen. Dat zorgt voor jaloezie bij Joan en de andere bandleden.
De meiden van The Runaways hadden een paar bescheiden hitjes, maar echt succesvol werden ze nooit. Dat kwam pas later. Joan Jett had solo meer succes. In 1981 scoorde ze een wereldhit met I Love Rock & Roll. Het nummer Cherry Bomb van The Runaways haalde in 2014 nog de soundtrack van Guardians of the Galaxy.
Pijnlijk: Chess vertelt in De Bondgenoten over haar nogal korte avontuurtje met Thomas
10:32Dit is de startdatum van het derde seizoen van Schiphol Airport
10:28Winter Vol Liefde-kijker richt pijlen op Klaas: 'Man zonder ruggegraat'
09:34Johan Derksen doet suggestie voor vervanger van Jack van Gelder in SBS-talkshows
08:21Monique en Mike Hansler zijn gevraagd voor deze tv-programma’s