TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In 1975 wil de zeventienjarige Joan Larkin (Kristen Stewart) een meidenpunkband te beginnen. Joan noemt zichzelf Joan Jett en pakt haar gitaar erbij.
De louche manager Kim Fowley (Michael Shannon) heeft wel oren naar Joans plannetje. Hij draagt de vijftienjarige zangeres Cherie Currie (Dakota Fanning) en twee andere bandleden aan. The Runaways zijn geboren.
Kim zorgt er ook voor dat The Runaways op kunnen treden en een platencontract krijgen. De band is al snel succesvol. De eerste barstjes in dat succes komen als Kim besluit Cherie meer op de voorgrond te plaatsen. Dat zorgt voor jaloezie bij Joan en de andere bandleden.
De meiden van The Runaways hadden een paar bescheiden hitjes, maar echt succesvol werden ze nooit. Dat kwam pas later. Joan Jett had solo meer succes. In 1981 scoorde ze een wereldhit met I Love Rock & Roll. Het nummer Cherry Bomb van The Runaways haalde in 2014 nog de soundtrack van Guardians of the Galaxy.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster