TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In 1975 wil de zeventienjarige Joan Larkin (Kristen Stewart) een meidenpunkband te beginnen. Joan noemt zichzelf Joan Jett en pakt haar gitaar erbij.
De louche manager Kim Fowley (Michael Shannon) heeft wel oren naar Joans plannetje. Hij draagt de vijftienjarige zangeres Cherie Currie (Dakota Fanning) en twee andere bandleden aan. The Runaways zijn geboren.
Kim zorgt er ook voor dat The Runaways op kunnen treden en een platencontract krijgen. De band is al snel succesvol. De eerste barstjes in dat succes komen als Kim besluit Cherie meer op de voorgrond te plaatsen. Dat zorgt voor jaloezie bij Joan en de andere bandleden.
De meiden van The Runaways hadden een paar bescheiden hitjes, maar echt succesvol werden ze nooit. Dat kwam pas later. Joan Jett had solo meer succes. In 1981 scoorde ze een wereldhit met I Love Rock & Roll. Het nummer Cherry Bomb van The Runaways haalde in 2014 nog de soundtrack van Guardians of the Galaxy.
Jan Smit maakt indruk met cover van nummer Tabitha in Onvergetelijke Liedjes
16:27Rafael van der Vaart vol zelfspot in Vandaag Inside: 'Beste professionele amateur ter wereld'
16:04Sander Schimmelpenninck kondigt nieuw seizoen Sander en de kloof aan
15:20Deze programma's rondom Sinterklaas mag je niet missen
14:25Linda en Ivan Kraan uit Een Huis Vol verwachten tiende kind