TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het is al jaren geleden dat die verschrikkelijke sneeuwmannen gezien zijn, maar nu duikt er ineens weer eentje op.
Dat komt rechercheur Harry Hole (Michael Fassbender) niet echt goed uit. Hij is druk met zijn onderzoek naar een verdwenen vrouw.
Bij de aanblik van die sneeuwpop legt Harry meteen de link met die oude serie moorden. Als zijn theorie klopt is de moordenaar dus weer actief.
Het is in The Snowman zaak dat zijn collega’s en hij de dader vinden voordat het weer gaat sneeuwen. Dan zal hij namelijk opnieuw toeslaan.
Lastig, want ze hebben nauwelijks aanknopingspunten of aanwijzingen.
Michael Fassbender heeft het er maar druk mee. Hij was nog maar twee dagen klaar met de opnames van Assassin's Creed of hij kon alweer opdraven op de set van The Snowman.
Val Kilmer heeft ook een rol in de film. De acteur sprak al zijn dialogen achteraf opnieuw in.
In een interview vertelde hij dat hij tijdens de opnames herstellende was van kanker. Daardoor was zijn tong opgezwollen en praatte hij anders dan normaal.
Kilmer gebruikt tegenwoordig een voicebox om te kunnen praten nadat hij een tracheotomie moest ondergaan als behandeling voor de keelkanker.
SBS6 zendt op Tweede Kerstdag een kersteditie van The Winner Takes It All uit
10:59KIJK komt met korte ziekenhuisserie met Thijs Boermans en Carolien Spoor
10:25Op deze datum start het zesde seizoen van The Tribute: Battle of the Bands
08:52Linda de Mol sluit 2026 af op SBS6 met Postcode Loterij Spel van het Jaar
07:55De TV van gisteren: 'Extreme romantiek' van Fred in B&B Vol Liefde valt niet goed