TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het is al jaren geleden dat die verschrikkelijke sneeuwmannen gezien zijn, maar nu duikt er ineens weer eentje op.
Dat komt rechercheur Harry Hole (Michael Fassbender) niet echt goed uit. Hij is druk met zijn onderzoek naar een verdwenen vrouw.
Bij de aanblik van die sneeuwpop legt Harry meteen de link met die oude serie moorden. Als zijn theorie klopt is de moordenaar dus weer actief.
Het is in The Snowman zaak dat zijn collega’s en hij de dader vinden voordat het weer gaat sneeuwen. Dan zal hij namelijk opnieuw toeslaan.
Lastig, want ze hebben nauwelijks aanknopingspunten of aanwijzingen.
Michael Fassbender heeft het er maar druk mee. Hij was nog maar twee dagen klaar met de opnames van Assassin's Creed of hij kon alweer opdraven op de set van The Snowman.
Val Kilmer heeft ook een rol in de film. De acteur sprak al zijn dialogen achteraf opnieuw in.
In een interview vertelde hij dat hij tijdens de opnames herstellende was van kanker. Daardoor was zijn tong opgezwollen en praatte hij anders dan normaal.
Kilmer gebruikt tegenwoordig een voicebox om te kunnen praten nadat hij een tracheotomie moest ondergaan als behandeling voor de keelkanker.
Partnerbijdrage
Voetbalfans kunnen zich opmaken voor een weekend vol Premier League-actie. Met Liverpool - Manchester City als grote blikvanger en Manchester United - Tottenham Hotspur valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn live te zien op Viaplay.
Nieuwe docu over cabaretier Jochem Myjer in de maak
19:24De Verhulstjes keren terug op Videoland: dit is de startdatum van het nieuwe seizoen
13:44Wordt Geraldine Kemper de nieuwe presentatrice van VTwonen Weer Verliefd op Je Huis?
12:55Winter Vol Liefde-Claudia en Viktor reageren op trouwgeruchten
11:56Zo gaat het nu tussen Thomas en Chess uit De Bondgenoten