TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Voor museumcurator Christian (Claes Bang) komt alles tegelijk.
Hij is druk met de voorbereidingen voor een nieuwe expositie. Terwijl hij daarmee bezig is worden zijn portemonnee en telefoon gerold.
Samen met een collega die handig is met computers weet Christian zijn telefoon weer te lokaliseren. Dat detective spelen leidt wel af.
Zo heeft Christian niet in de gaten dat het hippe pr-bureau dat de reclamecampagne voor de expositie maakt een wel heel controversieel spotje heeft afgeleverd.
En dat is nog maar een deel van de chaos in The Square, een bijtende satire op de in zichzelf gekeerde kunstwereld. Regisseur Ruben Östlund (Turist) laat zijn hoofdpersonen van de ene naar de andere gênante situatie struikelen.
Hoogtepunt: een kunstenaar die zijn performance tijdens een chic diner in het museum wel heel ver doorvoert.
Terry Notary speelt kunstenaar die die performance doet. Hoewel hij niet heel bekend is, was hij wel te zien in een paar blockbusters.
Notary werkte als stuntman mee aan onder meer de The Hobbit-trilogie en de nieuwe Planet of the Apes-films. In die laatste films verzorgde hij de bewegingen van de aap Rocket.
Ook in Kong: Skull Island speelt Notary een aap. Hij is titelheld King Kong.
Volgens Terry Notary bestond het publiek waar hij in The Square voor optreedt echt uit de Zweedse kunstelite. Ze vonden zijn performance allemaal fantastisch, vertelde de acteur in een interview.
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
Liefdesleven van B&B Vol Liefde-Iris toch iets minder rooskleurig: 'Ik weet het niet met hem'
08:23De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-fans smullen van terugblik in Hoe Is Het Nu Met?-aflevering
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Tineke Schouten: De Schouten schoenen aan, The Eagle
21:39'Barry Atsma klimt in de pen voor een nieuwe Videoland-serie'
19:06B&B Vol Verlovingen en Verhuizingen: Hoe gaat het nu met de deelnemers?