TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Huh? Kwam er in 2016 niet een schurkenactiefilm uit onder dezelfde naam? Bijna. Die heette Suicide Squad, zonder 'The'.
Die film viel tegen. Gelukkig laat regisseur James Gunn met deze uitzinnige en grappige film zien hoe het wel moet. Opnieuw draait het om de lotgevallen van enkele superschurken uit het universum van DC Comics.
Er is alleen wel gekozen voor een andere groep schurken – op Margot Robbie na in de rol van Harley Quinn. Volgens Gunn (Guardians of the Galaxy) is The Suicide Squad geen reboot en géén sequel. Waarvan akte.
Psychopaat Harley Quinn zit samen met andere slechteriken achter slot en grendel in de gruwelijkste gevangenis ooit: Belle Reve. Dat bevalt slecht, en als ze een aanbod krijgen om hun vrijheid terug te winnen door zich aan te sluiten bij een geheime missie grijpen ze dit aan. Overlevingskans? Vrijwel nihil.
James Gunn koos expres voor obscure en onbekende schurken, omdat hij vond dat dit beter paste visie van stripschrijver John Ostrander. Die koos voor voornamelijk tweederangs antagonisten, omdat het extra tragisch is als superschurken niet eens echt goed zijn in slecht zijn.
De cast die Gunn voor The Suicide Squad heeft samengesteld is indrukwekkend. Naast Margot Robbie spelen namelijk onder andere Idris Elba, Sylvester Stallone en John Cena een rol. Elba is te zien als de ijskoude huurmoordenaar Bloodsport. Stallone spreekt de stem in van wandelende haai King Shark en Cena speelt doorgeslagen held Peacemaker.
Kijkers krijgen geen genoeg van livestreams met dikke papegaaien en rondtrekkende vissen
13:22Peter Pannekoek deelt onthutsend verhaal over Toeslagenaffaire-slachtoffers: 'Het is echt hard'
12:40Zoveel geld houd je over als je 500.000 euro bij Miljoenenjacht wint
12:23Arjan Ederveen hoopt op een tweede seizoen van Rust en Vreugd: 'Natuurlijk wil ik dat!'
12:10Video: Thomas confronteert Chess met haar lullige uitspraken (De Bondgenoten)