Film
Kraakt Nicolas Cage de kluis in misdaadfilm The Trust?
Judith Regeling
  ·  
Stone (Nicolas Cage) en Waters (Elijah Wood) werken bij de politie van Las Vegas. Ze bemannen daar de ruimte waar al het bewijsmateriaal wordt opgeslagen.
The Trust
Daar zitten af en toe leuke spulletjes bij. Dingen die best wel wat waard zijn, maar die niemand mist als ze ineens niet meer op de plank liggen.
Waters en Stone maken daar goed gebruik van. Ze verdienen een zakcentje door af en toe wat achterover te drukken.
In The Trust komt Stone iets op het spoor wat zijn interesse wekt: een op het oog onbewaakte kluis. Als hij en Waters die kunnen kraken, zijn ze spekkoper.
Op het eerste gezicht is het een simpele klus, maar dat blijkt in de praktijk nog vies tegen te vallen.
Jerry Lewis
Nicolas Cage was goed bevriend met komiek Jerry Lewis. Lewis werkte vroeger veel samen met komiek/zanger Dean Martin en was een graag geziene gast in de casino's van Las Vegas.
Cage wilde graag dat zijn vriend een rolletje zou krijgen in The Trust. Uiteindelijk wist hij regisseurs Benjamin en Alex Brewer over te halen.
Lewis heeft een piepklein rolletje van nog geen minuut. Hij speelt Stones vader.
The Trust werd zijn laatste film. Jerry Lewis overleed in 2017.
Wat je verder niet mag missen
Alle tips
Smullen: Eating With My Enemy: Going Dutch is nu te zien op Discovery+
Of het eten zal smaken als de deelnemers tegenover hun aartsvijand zitten is nog maar de vraag. Voor ons is het nieuwe programma Eating With My Enemy: Going Dutch in ieder geval smullen. De eerste aflevering is vanaf vandaag te zien op Discovery+.Laatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 11:11Radio 538 speculeert erop los: 'Deze zangeressen zijn nog in de race voor het Songfestival'
10:33De Bondgenoten-deelnemer neemt in tranen afscheid: 'Lekker naar mijn familie'
10:32Vincent van der Voort en andere grote namen ontbreken op het WK Darts 2024
10:07Oogappels is de meest gestreamde serie op NPO Start
10:00Tina de Bruijn heeft advies voor tv-experts: 'Geef mensen de mogelijkheid om iets te proberen'