TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Stone (Nicolas Cage) en Waters (Elijah Wood) werken bij de politie van Las Vegas. Ze bemannen daar de ruimte waar al het bewijsmateriaal wordt opgeslagen.
Daar zitten af en toe leuke spulletjes bij. Dingen die best wel wat waard zijn, maar die niemand mist als ze ineens niet meer op de plank liggen.
Waters en Stone maken daar goed gebruik van. Ze verdienen een zakcentje door af en toe wat achterover te drukken.
In The Trust komt Stone iets op het spoor wat zijn interesse wekt: een op het oog onbewaakte kluis. Als hij en Waters die kunnen kraken, zijn ze spekkoper.
Op het eerste gezicht is het een simpele klus, maar dat blijkt in de praktijk nog vies tegen te vallen.
Nicolas Cage was goed bevriend met komiek Jerry Lewis. Lewis werkte vroeger veel samen met komiek/zanger Dean Martin en was een graag geziene gast in de casino's van Las Vegas.
Cage wilde graag dat zijn vriend een rolletje zou krijgen in The Trust. Uiteindelijk wist hij regisseurs Benjamin en Alex Brewer over te halen.
Lewis heeft een piepklein rolletje van nog geen minuut. Hij speelt Stones vader.
The Trust werd zijn laatste film. Jerry Lewis overleed in 2017.
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
De Bondgenoten: 'Anouk is zo'n ongekende trut'
10:23Dit is het uitzendschema van Muziekfeest op het Plein 2026
09:56Deze programma's vervangen het WK Voetbal 2026 na de finale op NPO 1
08:52De TV van gisteren: kijkers genieten van finale Het Perfecte Plaatje op Reis, maar hebben wel een puntje van kritiek
07:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen