TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Stone (Nicolas Cage) en Waters (Elijah Wood) werken bij de politie van Las Vegas. Ze bemannen daar de ruimte waar al het bewijsmateriaal wordt opgeslagen.
Daar zitten af en toe leuke spulletjes bij. Dingen die best wel wat waard zijn, maar die niemand mist als ze ineens niet meer op de plank liggen.
Waters en Stone maken daar goed gebruik van. Ze verdienen een zakcentje door af en toe wat achterover te drukken.
In The Trust komt Stone iets op het spoor wat zijn interesse wekt: een op het oog onbewaakte kluis. Als hij en Waters die kunnen kraken, zijn ze spekkoper.
Op het eerste gezicht is het een simpele klus, maar dat blijkt in de praktijk nog vies tegen te vallen.
Nicolas Cage was goed bevriend met komiek Jerry Lewis. Lewis werkte vroeger veel samen met komiek/zanger Dean Martin en was een graag geziene gast in de casino's van Las Vegas.
Cage wilde graag dat zijn vriend een rolletje zou krijgen in The Trust. Uiteindelijk wist hij regisseurs Benjamin en Alex Brewer over te halen.
Lewis heeft een piepklein rolletje van nog geen minuut. Hij speelt Stones vader.
The Trust werd zijn laatste film. Jerry Lewis overleed in 2017.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie
10:26De eerste beelden van de veelbelovende Nederlandse dramaserie BASTA zijn er eindelijk!