TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het zit sheriff John Marshall (Jim Cummings) uit Snow Hollow al een tijd niet echt mee.
Hij zit met zijn mislukte huwelijk in zijn maag, zijn dochter is aan het rebellen en zijn politieteam is ongemotiveerd. Daarnaast heeft een woedeprobleem en drinkt hij te veel.
Zijn leven komt nog meer op z’n kop te staan als het kleine plaatsje in de bergen bij volle maan wordt opgeschrikt door de gruwelijke moord op een toerist.
De sporen lijken te wijzen op een wolf, maar John behandelt de zaak als een ‘normale’ moord. Samen met zijn vader, sheriff Hadley (Robert Forster) en zijn collega Julia (Riki Lindhome) probeert hij te zorgen dat de zaak voor niet te veel onrust zorgt.
Toch gaat er al snel het gerucht dat er een weerwolf actief is. Als er meer slachtoffers vallen begint John tijdens de zoektocht naar de moordenaar steeds vaker te twijfelen of weerwolven toch echt zijn. Is er een weerwolf actief of is er een seriemoordenaar in het stadje? Je ziet het in The Wolf of Snow Hollow.
De horrorkomedie is de tweede film van regisseur Jim Cumming, na Thunder Road. Net als bij die film neem Cummings weer veel functies op zich.
Hij schreef en regisseerde de film en nam ook nog de hoofdrol voor zijn rekening. Bij Thunder Road maakte hij zelfs de muziek en monteerde hij de film ook.
Acteur Robert Forster heeft The Wolf of Snow Hollow helaas niet kunnen zien. Hij overleed ongeveer een jaar voor de film uitkwam.
Hélène Hendriks maakt acteerdebuut met rol in nieuwe film
16:25Gover Meit doet mee aan Dancing with the Stars in België: dit zijn de eerste beelden
15:48Robèrt van Beckhoven stelt zijn nieuwe liefde voor in Shownieuws
15:42Max Verstappen haalt alles uit de kast om te stunten tijdens de Formule 1 GP van Brazilië op Viaplay
14:12Koning Willem-Alexander en koningin Máxima geven exclusief interview in nieuwe documentaire