TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In deze negentiende Bondfilm komen alle vertrouwelijke 007-elementen terug. Volop gadgets, mooie vrouwen, snode schurken en spectaculaire achtervolgingen dus.
Sir Robert King is rijk geworden met handel in olie. Zijn nieuwste project is een pijpleiding van de olievelden in Azerbeidzjan naar West-Europa. Die pijplijn komt er nooit. Voordat King het project kan realiseren, wordt hij vermoord.
Daarom geeft M (Judi Dench), die bevriend was met King, James Bond (Pierce Brosnan) in The World Is Not Enough opdracht de dader op te sporen. Daarnaast moet hij ook Kings dochter Electra (Sophie Marceau) beschermen. Bond krijgt natuurlijk hulp van een aantrekkelijke dame; deze keer is dat dr. Christmas Jones (Denise Richards).
The World Is Not Enough is de laatste film waarin gadgetexpert Q (Desmond Llewelyn) te zien is. Een maand na de première van de film kwam Llewelyn om het leven bij een auto-ongeluk. Toevallig voerde zijn Q net in deze film gesprekken met James Bond over zijn plannen om met pensioen te gaan.
Bondfans hoefden het in de volgende films niet zonder 007's gadgets te stellen. In Die Another Day speelt John Cleese Q's opvolger R.
GTST Spoilers - maandag 9 t/m donderdag 12 februari 2026
06:47Vanavond op TV: Geheimen van het museum, Het roer om, Eddie the Eagle
23:26Ouders van Esmee (1) in Het Kinderziekenhuis maken indruk: 'De rouwkaartjes zijn al ontworpen'
19:23Kijkers blijven zich verbazen over intieme beelden Thomas en Chess in De Bondgenoten (video)
15:09Terugkijken: Plien en Bianca breken iedereen met hun hilarische act in LOL: Last One Laughing