TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Op 22 juni 1990 begonnen Gary en zijn vrienden aan een epische kroegentocht: The Golden Mile. Vijf vrienden, twaalf kroegen, twaalf pints en aan het einde eeuwige roem. Alleen haalden ze het einde niet. Voordat ze de laatste kroeg bereikten, The World’s End, was iedereen al afgehaakt.
Twintig jaar later maakt Gary (Simon Pegg) zich daar nog steeds druk over. Dus roept hij zijn oude vrienden weer bij elkaar om een tweede poging te wagen. Alleen is ondertussen iedereen twintig jaar ouder (en wijzer) en heeft niemand zin in die kroegentocht. Toch lukt het Gary om Andy (Nick Frost), Steven (Paddy Considine), Peter (Eddie Marsan) en Oliver (Martin Freeman) over te halen een tweede poging te doen om The Golden Mile te volbrengen.
Al na een paar kroegen merkt het vijftal dat er iets vreemds aan de hand is in het dorp. Vroeger waren alle pubs verschillend, maar nu lijken ze allemaal op elkaar. Het kroegvolk gedraagt zich ook een tikje vreemd. Het lijkt wel een buitenaardse invasie... Halen de mannen deze keer wel The World’s End?
The World's End is het derde en laatste deel van wat makers Simon Pegg, Nick Frost en Edgar Wright De cornetto-trilogie noemen. Drie films waarin ze een ode brengen aan de films en genres waarmee ze opgroeiden.
Na de zombiefilm (met rode cornetto) in Shaun of the Dead en de buddy-cop-movie (met blauwe cornetto) in Hot Fuzz stort het drietal zich in The World's End op sciencefiction. En warempel: de hoofdpersonen eten een groene cornetto.
GTST Spoilers - maandag 11 t/m donderdag 14 mei 2026
21:30Dit vinden kijkers van het nieuwe SBS6-programma The Moneymakers
15:09Familie Kraan uit Een Huis Vol verwelkomt tiende kind
14:14Flikken Rotterdam-actrice Ortál Vriend is zwanger
13:20De Bondgenoten is maandagavond (4 mei) een heel stuk korter te zien dan normaal