TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In dit vervolg op Think Like a Man gaan alle hoofdpersonen uit die film naar Las Vegas voor de bruiloft van Candace (Regina Hall) en Michael (Terrence Jenkins).
Het belooft een romantisch weekend te worden. Dat komt in Think Like a Man Too niet helemaal uit: het vrijgezellenfeest moet eerst nog plaatsvinden en dat wordt natuurlijk een dolle boel in ‘Sin City’.
Cedric (Kevin Hart) en de andere bruiloftsgasten komen al snel in allerlei compromitterende situaties terecht, waardoor het huwelijk zelfs in het water dreigt te vallen.
De eerste film Think Like a Man was een behoorlijk succes in Amerika en daarom lag een vervolg voor de hand. Think Like a Man Too is vooral een herhaling van zetten.
Daar is niks mis mee, het is gewoon je verstand op nul zetten en lachen om allerlei (platte) grappen, maar vernieuwend is het allemaal niet.
Hoofdrolspeler Kevin Hart kwam eind 2018 in het nieuws toen hij zich terugtrok als presentator van de Oscars van 2019.
Er ontstond ophef over een aantal oude homofobe tweets en opmerkingen. Hart wilde niet dat de kritiek op hem de aandacht zou afleiden van de show.
Het schaadde overigens zijn carrière verder niet.
De TV van gisteren: Nederland is met vakantie en laat RTL 4 links liggen
06:47Vanavond op TV: Karen Pirie, Oh, wat een jaar!, Staten Island Summer
17:05Familie Jelies geeft update over nieuw groot avontuur: 'Draai helemaal gevonden'
16:13Bekende zus van Eline uit B&B Vol Liefde: 'Haar deelname was een enorme verrassing'
15:12Patricia uit Married at First Sight verwelkomt baby: 'Een week geleden veranderde alles'