TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Acteur Victor Löw ken je mogelijk van Kees & Co, Radeloos of Costa!, maar in de nieuwste thriller De Openbaring laat hij zich van een heel andere kant zien. Benieuwd? De film is vanaf nu te koop en huur bij Pathé Thuis.
Meld je hier gratis aan: en huur je eerste film voor maar €2,99.
De Nederlandse coronathriller De Openbaring neemt de kijker mee terug naar het begin van de coronapandemie. Jacob verliest zijn baan en trekt in bij zijn alleenstaande moeder (Leny Breederveld) om het virus te ontlopen. Intussen ziet zijn zus Magda (Monic Hendrickx) lijdzaam toe hoe haar broer zich afsluit en steeds meer grip op de realiteit verliest. Kan zij hem redden voor het te laat is?
Kijk nu: De Openbaring op Pathé Thuis
Een leuk feitje aan deze film is dat het achterstevoren is opgenomen. "Omdat Jacob steeds onverzorgder wordt, zijn we begonnen met het feit waar hij lang haar en een wilde baard heeft. Daar is elke keer een stukje vanaf gehaald", zo vertelde acteur Victor Löw eerder aan Revu. "De opnames waren daardoor echt een puzzel, je moest heel goed onthouden wat je al gedraaid had. Het verhaal heeft zo’n organische ontwikkeling van krankzinnigheid dat tegengesteld werken best lastig is."
De Openbaring is nu te zien op Pathé Thuis.
Maak gratis een account aan: bij Pathé Thuis betaal je alleen voor wat je écht wilt zien.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis