TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Crimineel Porter (Mel Gibson) is een harde. Hij houdt zich niet bezig met het grote werk, maar als het nodig is gaat hij rigoureuze maatregelen niet uit de weg.
Zelfs voor een eerlijke, hardwerkende crimineel als Porter is het een gevaarlijke wereld. Je weet nooit wie je kunt vertrouwen.
In Payback ontdekt Porter dat je je eigen handlagers niet moet vertrouwen. Sterker nog: ook je eigen vrouw niet.
Na een geslaagde klus schiet vrouwlief Lynn (Deborah Kara Unger) hem in z'n rug. Samen met collega Val (Gregg Henry) laat ze hem voor dood achter. En dat alles voor een buit van 140.000 dollar.
Maar Porter is niet dood; hij is uit op wraak. En hij aast nog steeds op zijn helft van dat geld.
Op de Amerikaanse poster van Payback staat de slogan "Get ready to root for the bad guy". Ofwel: "Tijd om partij te kiezen voor de schurk".
Voor de Australische poster werd die tagline aangepast. Down Under prijkt de tekst "Get ready to cheer for the bad guy", "Tijd om voor de schurk te juichen" dus.
Volgens hoofdrolspeler Mel Gibson is dat gedaan omdat 'to root' in Australië 'seks hebben' betekent. En "Bereid je voor om het bed te delen met de bad guy" klinkt nou niet echt als een goede manier om een film aan te prijzen.
Bart Schols heeft spijt van uitspraken in discussie met Soundos: 'Zeer onhandig en dom'
09:10Beau van Erven Dorens schrijft woede van zich af over exit RTL Tonight en 'uitverkorene' Renze Klamer
08:27De TV van gisteren: Even Tot Hier maakt grandioze comeback en is Wie is de Mol? de baas
11:35Jan Smit voerde Gert Verhulst dronken tijdens Antwerpse stapavond: 'Hij bestelde stiekem shotjes'
11:04Bondgenoten-ster Mercedes fel over kritiek op haar gedrag: 'Was brak'