TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Inmiddels zou je het een subgenre kunnen noemen: films waarin iemand midden op de oceaan op een boot dobbert. Denk aan All Is Lost met Robert Redford, maar ook aan de Oscarwinnende film Life of Pi en het op ware gebeurtenissen gebaseerde Adrift.
The Boat past ook in dat rijtje, maar voegt een horrorelement aan het verhaal toe. We zien hoe een eenzame visser (Joe Azzopardi) met zijn bootje op een zeiljacht botst.
Als hij aan boord klimt, vindt hij geen spoor van de bemanning. Dan ontdekt hij dat zijn eigen bootje verdwenen is, en zit hij vast op het spookschip. De zeeman (zijn naam wordt niet genoemd) komt zelfs vast te zitten in de kajuit, en terwijl contact met de buitenwereld onmogelijk blijkt, gaat de boot uit zichzelf varen. Zo begint een helse tocht over de oceaan.
Regisseur Winston Azzopardi hield het bij het maken van The Boat dicht bij huis. Letterlijk.
De opnames vonden plaats op – maar vooral rond – Malta, het eiland waar hij woont. Ook naar een hoofdrolspeler hoefde hij niet ver te zoeken: Joe Azzopardi (die ook het scenario schreef) is zijn zoon.
Kippenvel: Kimberly Fransens schittert met musical-klassieker in Stars On Stage
16:28RTL ziet geen reden tot ingrijpen bij Married At First Sight na ophef Britse editie
16:15Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op vrijdag
15:13Zet je schrap: De eerste beelden van de A.S.S. - Anti Survival Show zijn er
14:56Let op: Op deze datum start de Eredivisie weer