TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De titel van deze film verwijst natuurlijk naar bij elkaar blijven tot ‘de dood ons scheidt’. Megan Fox is juist dichter bij haar man na zijn dood dan ze zou willen, in Till Death.
Emma (Megan Fox) en Mark (Eoin Macken) hebben een ongelukkig huwelijk, maar gaan desondanks naar een afgelegen vakantiehuis om hun trouwdag te vieren in Till Death. Het begint nog romantisch: Emma krijgt een ketting van Mark en hij biedt zijn excuses aan voor zijn gedrag in hun relatie. Vervolgens bedrijven ze de liefde.
Dat maakt de schok van de nachtmerrie die Emma te wachten staat de volgende ochtend nog groter.
Als Emma wakker wordt, zit ze met handboeien vastgeketend aan Mark, die zichzelf door zijn hoofd schiet. Nu zit ze vast aan het lijk van haar man op een afgelegen plek. Hulp vragen kan niet, want Mark heeft haar telefoon vernield.
Dat is nog maar de eerste van de wraakacties die Mark op heeft gezet in verband met de ontrouw van Emma in Till Death.
Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside
07:40De TV van gisteren: Meer dan miljoen kijkers voor seizoensslot Kopen Zonder Kijken