TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De titel van deze film verwijst natuurlijk naar bij elkaar blijven tot ‘de dood ons scheidt’. Megan Fox is juist dichter bij haar man na zijn dood dan ze zou willen, in Till Death.
Emma (Megan Fox) en Mark (Eoin Macken) hebben een ongelukkig huwelijk, maar gaan desondanks naar een afgelegen vakantiehuis om hun trouwdag te vieren in Till Death. Het begint nog romantisch: Emma krijgt een ketting van Mark en hij biedt zijn excuses aan voor zijn gedrag in hun relatie. Vervolgens bedrijven ze de liefde.
Dat maakt de schok van de nachtmerrie die Emma te wachten staat de volgende ochtend nog groter.
Als Emma wakker wordt, zit ze met handboeien vastgeketend aan Mark, die zichzelf door zijn hoofd schiet. Nu zit ze vast aan het lijk van haar man op een afgelegen plek. Hulp vragen kan niet, want Mark heeft haar telefoon vernield.
Dat is nog maar de eerste van de wraakacties die Mark op heeft gezet in verband met de ontrouw van Emma in Till Death.
Robèrt van Beckhoven stelt zijn nieuwe liefde voor in Shownieuws
15:42Max Verstappen haalt alles uit de kast om te stunten tijdens de Formule 1 GP van Brazilië op Viaplay
14:12Koning Willem-Alexander en koningin Máxima geven exclusief interview in nieuwe documentaire
13:21Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6