TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Archeologen willen graag de geschiedenis tot leven wekken, maar zo letterlijk als dat in Timeline gebeurt was waarschijnlijk ook weer niet de bedoeling.
In Timeline is een groepje van vier archeologiestudenten in Frankrijk voor opgravingen. Professor Edward Johnston (Billy Connolly) begeleidt het viertal. Als hij plotseling verdwijnt, gaan de studenten naar hem op zoek. Met Chris (Paul Walker) voorop: Edward is zijn vader.
Na een beetje rondneuzen ontdekken Chris en zijn maten dat professor Johnston werkte aan een tijdmachine. Dat apparaat doet het blijkbaar erg goed: hij heeft zichzelf terug in de tijd geflitst. Johnston is nog wel op dezelfde plek, maar dan zeshonderd jaar eerder. Chris en zijn medestudenten reizen hem achterna om hem te redden.
Timeline is een verfilming van het gelijknamig boek van Jurassic Park-schrijver Michael Crichton. Crichton was niet te spreken over de verfilming. Sterker nog: hij was zo ontevreden dat hij besloot geen van zijn boeken meer te laten verfilmen. Niemand kon nog de filmrechten voor een boek van Michael Crichton kopen.
De schrijver hield voet bij stuk. Na zijn dood was Steven Spielberg, een goede vriend van de schrijver, de eerste die een boek van Crichton mocht verfilmen. Of en wanneer die film, Pirate Lattitudes, gaat verschijnen? Dat is nog niet bekend.
Op deze datum is de finale van The Bicycle Race te zien
14:03Wanneer is de finale van Hunted VIPS te zien?
10:15Benja Bruijning en Aiko Beemsterboer in nieuwe serie van makers Knokke Off
10:00Marlijn Weerdenburg en Frits Sissing zijn klaar voor het Musical Awards Gala: 'De Oscars van het musicalgenre'
10:00Tim Hofman kijkt veel Nederlandse dramaseries: 'Maar makers hoeven me daar nooit voor te bellen'