TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het had zo’n leuk weekend moeten worden voor Brea (Paula Patton) en haar vriend John (Omar Epps), maar dat loopt helemaal anders.
Ze gaan in Traffik de bergen in voor een romantisch weekend. Onderweg stoppen ze bij een klein plaatsje langs de kust. Daar krijgen ze het aan de stok met een motorbende.
Ze kunnen nog maar net wegkomen voor het volledig uit de hand zou lopen, doordat de sheriff ingrijpt. Een van de bendeleden weet hen te achtervolgen, maar die weten ze van zich af te schudden.
Als ze zijn eindelijk zijn aangekomen op hun bestemming komen ze erachter dat ze tijdens het opstootje zonder dat ze het wisten in het bezit zijn gekomen van een mobiele telefoon van de bende. Daardoor komen ze flink in de problemen, want de bende wil koste wat het kost zijn schokkende geheimen beschermen. Hoe dat afloopt, zie je in Traffik.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur
06:43Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:27Samenvatting Nederland – Tunesië WK voetbal (video)