TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Vijfvoudig Oscarwinnaar Kirk Lazarus (Robert Downey Jr.) neemt samen met actieheld Tugg Speedman (Ben Stiller) en komiek Jeff Portnoy (Jack Black) een nieuwe oorlogsfilm in Vietnam op.
De uitgerangeerde acteurs willen zo hun ingedutte carrières een oppepper geven, maar om nou te zeggen dat de opnames lekker lopen...
Regisseur Damien Cockburn (Steve Coogan) weet in Tropic Thunder wel hoe dat komt: de ego’s van de mannen zijn simpelweg te groot. Hij verzint een manier om toch nog wat van de film te maken.
Cockburn dumpt de cast in de jungle. Met verborgen camera’s filmt hij hun pogingen te overleven.
Leuk idee, maar cast en crew raken al snel in de problemen. Ze belanden in een oorlog tussen twee rivaliserende drugsbendes.
Tugg, Jeff en Kirk zijn zich van geen kwaad bewust: zij denken dat het allemaal bij de film hoort. Dat alles goedkomt als ze zich netjes aan het script houden.
Naast Robert Downey Jr., Jack Black en Ben Stiller heeft ook Tom Cruise een rolletje in Tropic Thunder. Hij speelt producent Les Grossman.
Volgens hoofdrolspeler en regisseur Ben Stiller bedacht Cruise helemaal zelf hoe zijn personage eruit moest zien. Van zijn make-up tot zijn dansjes tot zijn harige borstkas en zijn grote handen; het zijn allemaal ideeën van Tom Cruise zelf.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Zien: Salar, Noah, Jessica, Lisa en Thomas uit De Bondgenoten wagen zich aan De Kwis met Ballen
10:56NET5 dropt 12 BN'ers op een eiland in nieuwe realityshow A.S.S. Anti Survival Show
10:00De tv-aanraders van René Bogaart: 'Oos Kesbeke vind ik geweldig'
09:46De Kwis met Ballen VIPS is vanaf deze datum weer wekelijks te zien
09:27Misdaadserie Een van Ons geïnspireerd op moord Marianne Vaatstra komt naar Netflix