TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Rose (Fiona Gubelmann) verlaat Los Angeles om het familiebedrijf, een tulpenkwekerij, te bezoeken. Daar ontmoet ze Tom Novak (Lucas Bryant), een knappe 'bloemenmakelaar' die optreedt als contactpersoon tussen de kwekerij en lokale distributeurs. Het bedrijf van Rose ouders heeft het financieel zwaar en haar ouders overwegen het te verkopen aan een meedogenloze concurrent.
Tom komt op het idee om de bijzonderste tulp van het bedrijf te laten inschrijven voor een aanstaande bloemenwedstrijd. Mochten ze die winnen dan krijgen ze hopelijk nationale erkenning en kunnen ze weer goede zaken doen. Maar wanneer de bloemen op mysterieuze wijze worden gesaboteerd, worstelt Rose om een manier te vinden om ze op tijd te laten bloeien voor de wedstrijd. In Tulips In Spring verwikkelt Rose in een bloeiende romance met Tom en herontdekt ze haar groene vingers. Wat gaat Rose doen, terugkeren naar Los Angeles of toch haar geluk beproeven in haar geboortedorp?
Het is natuurlijk geen toeval dat Tulips In Spring is opgenomen in British Columbia, Canada. Daar vlak over de grens ligt Skagit County en daar vindt jaarlijks in april het beroemde Skagit Valley Tulip Festival plaats. Bij uitstek de perfecte plek om deze film op te nemen.
Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
10:37Gerard Joling samen met Jutta Leerdam te zien in nieuwe seizoen Casa di Beau
09:43Sam van Royen raakt 'tikkeltje gefrustreerd' als mensen hem een nepo-baby noemen
08:54WNL op Zondag met zomerstop: wanneer is de talkshow weer terug op tv?
08:39De Staatsloterij Show van Hélène krijgt tweede seizoen: vanaf deze datum te zien