TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Rose (Fiona Gubelmann) verlaat Los Angeles om het familiebedrijf, een tulpenkwekerij, te bezoeken. Daar ontmoet ze Tom Novak (Lucas Bryant), een knappe 'bloemenmakelaar' die optreedt als contactpersoon tussen de kwekerij en lokale distributeurs. Het bedrijf van Rose ouders heeft het financieel zwaar en haar ouders overwegen het te verkopen aan een meedogenloze concurrent.
Tom komt op het idee om de bijzonderste tulp van het bedrijf te laten inschrijven voor een aanstaande bloemenwedstrijd. Mochten ze die winnen dan krijgen ze hopelijk nationale erkenning en kunnen ze weer goede zaken doen. Maar wanneer de bloemen op mysterieuze wijze worden gesaboteerd, worstelt Rose om een manier te vinden om ze op tijd te laten bloeien voor de wedstrijd. In Tulips In Spring verwikkelt Rose in een bloeiende romance met Tom en herontdekt ze haar groene vingers. Wat gaat Rose doen, terugkeren naar Los Angeles of toch haar geluk beproeven in haar geboortedorp?
Het is natuurlijk geen toeval dat Tulips In Spring is opgenomen in British Columbia, Canada. Daar vlak over de grens ligt Skagit County en daar vindt jaarlijks in april het beroemde Skagit Valley Tulip Festival plaats. Bij uitstek de perfecte plek om deze film op te nemen.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Op deze manier is VI concurrenten Renze en Pauw & De Wit te slim af
10:23Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is
08:32Tamara Elbaz en Maria Tailor keren terug in The Real Housewives of Amsterdam
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten