TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Dit is al het vijfde deel van de Underworld-reeks, die in 2003 begon. Het lijkt voorlopig de laatste te zijn.
Kate Beckinsale is weer terug als Selene, vampier van het eerste uur en weerwolvenjager par excellence. In Underworld: Blood Wars komt de dreiging voor Selene van twee kanten: de lycan-clan (de weerwolven) en de vampieren die haar bedrogen hebben.
Samen met haar enige bondgenoten, David (Theo James) en zijn vader Thomas (Charles Dance), probeert Selene de voortslepende oorlog tot een einde te brengen. Daar zal ze een ultiem offer voor moeten brengen.
Met Anna Foerster aan het roer is Underworld: Blood Wars de eerste film in de reeks met een vrouwelijke regisseur. Ze kwam met het idee om ook vrouwelijke lycans te introduceren.
Kate Beckinsale grapte daarover dat er in de eerdere films geen vrouwelijke lycans voorkomen omdat andere regisseurs bang waren dat ze misschien lelijk zouden zijn.
Komende maand in GTST: verboden liefdes en verklapte geheimen
10:36Nieuw seizoen Floortje naar het Einde van de Wereld in de maak
10:08Even Tot Hier: kijkers genieten van optreden met Floor Jansen over minderheidskabinet (video)
09:37De TV van gisteren: Even tot Hier scoort, Hitster levert kijkers in
06:47Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Expeditie Robinson, Talk to Me