TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Dit is al het vijfde deel van de Underworld-reeks, die in 2003 begon. Het lijkt voorlopig de laatste te zijn.
Kate Beckinsale is weer terug als Selene, vampier van het eerste uur en weerwolvenjager par excellence. In Underworld: Blood Wars komt de dreiging voor Selene van twee kanten: de lycan-clan (de weerwolven) en de vampieren die haar bedrogen hebben.
Samen met haar enige bondgenoten, David (Theo James) en zijn vader Thomas (Charles Dance), probeert Selene de voortslepende oorlog tot een einde te brengen. Daar zal ze een ultiem offer voor moeten brengen.
Met Anna Foerster aan het roer is Underworld: Blood Wars de eerste film in de reeks met een vrouwelijke regisseur. Ze kwam met het idee om ook vrouwelijke lycans te introduceren.
Kate Beckinsale grapte daarover dat er in de eerdere films geen vrouwelijke lycans voorkomen omdat andere regisseurs bang waren dat ze misschien lelijk zouden zijn.
De TV van gisteren: Even Tot Hier maakt grandioze comeback en is Wie is de Mol? de baas
11:35Jan Smit voerde Gert Verhulst dronken tijdens Antwerpse stapavond: 'Hij bestelde stiekem shotjes'
11:04Bondgenoten-ster Mercedes fel over kritiek op haar gedrag: 'Was brak'
10:40Winnaar Slimste mens seizoen 27: 'Retespannend om mee te doen'
10:00Zo gaat het echt achter de schermen van Even tot Hier