TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Voor Valentine’s Day kon regisseur Garry Marshall (bekend van romcomklassieker Pretty Woman) beschikken over een ware sterrencast.
Sterker nog: zo'n beetje half Hollywood heeft een rolletje in Valentine's Day. Ashton Kutcher, Bradley Cooper, Anne Hathaway, Jessica Alba, Jessica Biel, Julia Roberts, Shirley MacLaine, Jennifer Garner, Jamie Foxx, Emma Roberts, Eric Dane, Queen Latifah, Taylor Lautner en Taylor Swift; ze zijn allemaal van de partij.
De film bestaat uit verschillende verhaallijnen die door elkaar lopen. De personages hebben gemeen dat ze allemaal uit Los Angeles komen en stuk voor stuk kampen met een liefdesprobleem. Zo heeft de homoseksuele Holden (Bradley Cooper) een relatie met een man die niet uit de kast durft te komen en heeft de getrouwde Harrison (Patrick Dempsey) een affaire.
Militair Kate Hazeltine (Julia Roberts) reist vanuit Irak terug naar LA om haar grote liefde te verrassen. Reed (Ashton Kutcher) wil zijn vriendin ten huwelijk vragen, maar wordt dan verliefd op een ander.
Julia Roberts wees de hoofdrol in het drama The Blind Side af om in Valentine's Day te spelen. Sandra Bullock nam die rol over en won er prompt een Oscar voor.
Om in The Blind Side te kunnen spelen moest Bullock wel een andere rol afzeggen: de rol die Julia Roberts speelde in Valentine's Day.
Valentine's Day is op vrijdag 21 maart 2025 om 20:30 uur te zien op Comedy Central.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?
12:23SBS6 komt met nieuwe spelshow The Golden Elevators