TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Kruip snel onder die dekens en laat nog even een lampje aan. FilmBox zendt namelijk op deze dag van Halloween om 20:30 uur de lugubere horrorfilm The Stylist uit.
Pas op: FilmBox is niet verantwoordelijk voor de nachtmerries die zullen volgen!
In de lugubere horrorfilm The Stylist lijkt Claire (gespeeld door de geweldig acterende Najarra Townsend) gewoonweg een eenzame kapster die tijdens haar werk misschien net even te geïnteresseerd is in de levens van de dames die ze knipt. Maar niets is minder waar. Wat niemand namelijk weet, is dat de obsessieve Claire de opgedane informatie gebruikt om haar klanten te vermoorden en hun hoofdhuiden te verzamelen. Zonder gruwelijk souvenir is de moord immers niet compleet.
The Stylist past natuurlijk uitstekend bij de engste feestdag van het jaar. Maar wil je het Halloweenweekend helemaal in stijl doorbrengen? Schakel dan vooral vaker over naar FilmBox. Deze filmzender, die voor Ziggo-abonnees de films reclamevrij uitzendt op kanaal 100, heeft namelijk nog meer gruwelijke films in petto. Zo kijk je onder meer naar The Dark and the Wicked (zo 30 okt om 20:30 uur), The Wretched (zo 30 okt. om 22:10 uur) en The Lockdown Hauntings (ma 31 okt om 22:20 uur). In die laatste – en tevens Britse horrorfilm - keert een seriemoordenaar tijdens de coronaperiode terug om nog meer slachtoffers te maken. Of hem dat gaat lukken, houden we nog even in het midden.
The Stylist is op maandag 31 oktober om 20:30 uur te zien op FilmBox.
Met dit programma keert Huub Stapel als presentator terug op tv
10:10Zo laat moet je klaarzitten voor de reünie van B&B Vol Liefde op Videoland
10:00Paul de Leeuw verklapt welk tv-programma hij het liefst kijkt: 'Ik moet daar ontzettend om lachen'
10:00Fockeline Ouwerkerk dolblij dat het tweede seizoen van Zussen er is: 'Nog niet klaar met Nienke'
09:20Viktor Brand blaast Waar Doen Ze Het Van? nieuw leven in op SBS6