TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Kruip snel onder die dekens en laat nog even een lampje aan. FilmBox zendt namelijk op deze dag van Halloween om 20:30 uur de lugubere horrorfilm The Stylist uit.
Pas op: FilmBox is niet verantwoordelijk voor de nachtmerries die zullen volgen!
In de lugubere horrorfilm The Stylist lijkt Claire (gespeeld door de geweldig acterende Najarra Townsend) gewoonweg een eenzame kapster die tijdens haar werk misschien net even te geïnteresseerd is in de levens van de dames die ze knipt. Maar niets is minder waar. Wat niemand namelijk weet, is dat de obsessieve Claire de opgedane informatie gebruikt om haar klanten te vermoorden en hun hoofdhuiden te verzamelen. Zonder gruwelijk souvenir is de moord immers niet compleet.
The Stylist past natuurlijk uitstekend bij de engste feestdag van het jaar. Maar wil je het Halloweenweekend helemaal in stijl doorbrengen? Schakel dan vooral vaker over naar FilmBox. Deze filmzender, die voor Ziggo-abonnees de films reclamevrij uitzendt op kanaal 100, heeft namelijk nog meer gruwelijke films in petto. Zo kijk je onder meer naar The Dark and the Wicked (zo 30 okt om 20:30 uur), The Wretched (zo 30 okt. om 22:10 uur) en The Lockdown Hauntings (ma 31 okt om 22:20 uur). In die laatste – en tevens Britse horrorfilm - keert een seriemoordenaar tijdens de coronaperiode terug om nog meer slachtoffers te maken. Of hem dat gaat lukken, houden we nog even in het midden.
The Stylist is op maandag 31 oktober om 20:30 uur te zien op FilmBox.
Wanneer verschijnen er nieuwe afleveringen van Fort Alpha op NPO Start?
13:03'Dit is echt een leuk nieuw Vandaag Inside-talent'
10:29Tygo Gernandt terug in Fort Alpha: 'Ik zat juichend achter mijn telefoon'
10:21Vanaf deze datum is de streaming-editie van Wie is de Mol? te zien
09:54Ewout Genemans licht tipje van de sluier op over nieuw seizoen Ewout: