TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Na een akkefietje met een fret is rokkenjager Felix (Matthijs van de Sande Bakhuyzen) onvruchtbaar geworden.
Hij heeft tot nu toe met volle teugen kunnen genieten van zijn vrijgezellenbestaan maar nu begint het toch te kriebelen: hij krijgt een kinderwens. Zijn broer Jelle (Fabian Jansen) komt tot de ontdekking dat de donatie die Felix ooit bij de spermabank deed bij tv-presentatrice Jip (Loes Haverkort) terecht is gekomen.
Nu wil Felix vader worden van haar ongeboren kind. Dat is best ingewikkeld aangezien Jip al een relatie heeft. Toch zet Felix alles op alles om bij haar in de gratie te komen.
Voor Elkaar Gemaakt is een remake van de Duitse film Vatervreuden. Dit is niet de eerste Nederlandse romantische komedie die is gebaseerd op een Duitse romcom. Ook Mannenharten is er eentje die we van onze Oosterburen hebben afgekeken.
De Nederlandse film vaart wel onder het romcom-genre. Hoewel ze zelden goede recensies opleveren, ziet het Nederlandse publiek ze graag in de bioscoop. Wanneer je kijkt naar de bestbezochte Nederlandse films van de laatste twintig jaar, valt op hoe veel romcoms daartussen zitten.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij