TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Na een akkefietje met een fret is rokkenjager Felix (Matthijs van de Sande Bakhuyzen) onvruchtbaar geworden.
Hij heeft tot nu toe met volle teugen kunnen genieten van zijn vrijgezellenbestaan maar nu begint het toch te kriebelen: hij krijgt een kinderwens. Zijn broer Jelle (Fabian Jansen) komt tot de ontdekking dat de donatie die Felix ooit bij de spermabank deed bij tv-presentatrice Jip (Loes Haverkort) terecht is gekomen.
Nu wil Felix vader worden van haar ongeboren kind. Dat is best ingewikkeld aangezien Jip al een relatie heeft. Toch zet Felix alles op alles om bij haar in de gratie te komen.
Voor Elkaar Gemaakt is een remake van de Duitse film Vatervreuden. Dit is niet de eerste Nederlandse romantische komedie die is gebaseerd op een Duitse romcom. Ook Mannenharten is er eentje die we van onze Oosterburen hebben afgekeken.
De Nederlandse film vaart wel onder het romcom-genre. Hoewel ze zelden goede recensies opleveren, ziet het Nederlandse publiek ze graag in de bioscoop. Wanneer je kijkt naar de bestbezochte Nederlandse films van de laatste twintig jaar, valt op hoe veel romcoms daartussen zitten.
De familie Jelies keert terug op televisie: dit is wanneer
10:00De tv-aanraders van Hélène Hendriks: 'Dit muziekprogramma vind ik ontzettend leuk'
09:37Gele kaart voor nieuwkomer Frank maakt veel los onder De Bondgenoten-kijkers
08:59Eerste beelden Flikken Maastricht seizoen 20 verschenen: dit gaat er gebeuren met Wolfs
08:40De TV van gisteren: Zweverige types vallen niet in de smaak bij Het Roer Om-kijkers