Film
Maarten Heijmans en Elise Schaap in leuke romcom
Redactie TVgids.nl
  ·    ·  
LAATSTE UPDATE: 06-08-21 10:43

De gehaaide advocaat Gijs (Maarten Weijmans) is gedreven in het afhandelen van lucratieve echtscheidingen. Hij is hard op weg om partner te worden van zijn bedrijf. Het credo van Gijs luidt: alles is geoorloofd in liefde en oorlog.
Wat is dan liefde
De idealistische collega Cato (Elise Schaap) heeft een hele andere kijk op dit soort zaken. Liefde is volgens haar hard werken en wanneer die vervaagt, is het de taak van een advocaat om ervoor te zorgen dat mensen vreedzaam uit elkaar gaan. Wanneer ook Cato in de race is voor de felbegeerde positie van partner in het bedrijf, worden ze allebei gedwongen hun overtuigingen opnieuw onder de loep te nemen.
Elise Schaap
Als je een avondje lekker rondzapt op televisie, is de kans groot dat je verzeilt raakt in een film of serie met Elise Schaap erin. Zo is ze te zien in series als Familie Kruys en Undercover. En naast Wat is dan liefde speelt ze ook in andere romantische komedies als Ja, ik wil! en Weg van jou. In Nieuw zeer parodieert ze moderne verschijnselen en alsof dat nog niet genoeg is speelt ze ook geweldig bekende Nederlanders na in De tv kantine.
Wat je verder niet mag missen
Alle tips
NPO1 richt de spotlights op volkszangers Sieneke en Frans Bauer
Nederland is een zangduo rijker: Frans Bauer en Sieneke zijn sinds dit jaar samen op tournee. Vanavond zie je op NPO1 hoe de twee in het Hoftheater in Raalte diverse solonummers en speciaal voor hen geschreven duetten ten gehore brengen, waaronder Vaya con dios.Laatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 17:51Aankomend seizoen van Make Up Your Mind bevat nieuwe spelelementen
17:32Kamp van Koningsbrugge komt terug dit voorjaar
16:35Video: Soundos sloopt Youp bij Lubach
15:20Kaj Gorgels en Monica Geuze in nieuwe Videoland-reeks
14:00Nicol Kremers op OnlyFans: 'Beetje treurig'