TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Beck (Dwayne 'The Rock' Johnson) is premiejager. De meeste van zijn opdrachten bestaan uit het opsporen en terugbrengen van verloren goederen of personen.
Eigenlijk is Beck daar in Welcome to the Jungle wel een beetje klaar mee. Hij denkt eraan op te stoppen met zijn werk en een eettentje te openen.
Voor het zover is, moet Beck nog – minimaal – één klus doen. Gangster Billy Walker huurt hem in om zijn zoon Travis (Seann William Scott) op te sporen.
Beck vindt al snel uit dat Travis zich ergens in het Amazonegebied ophoudt. Hij is nu eenmaal goed in zijn werk.
Dat is maar goed ook, want het wordt nog een hele klus om Travis' precieze locatie te vinden. En dan moet Beck de onwillige gangsterszoon ook nog overhalen met hem mee naar Amerika te gaan.
Dwayne Johnson ziet er misschien wel stoer uit, de acteur is een echte familieman. Dat bleek maar weer eens op de set van Welcome to the Jungle.
Tijdens de opnames miste Johnson zijn vrouw en dochtertje. Uiteindelijk was de oplossing simpel: Hij liet ze invliegen, zodat hij in zijn vrije tijd gewoon bij zijn gezin kon zijn.
Vrouw en dochter Johnson waren niet de enige familieleden op de set. De stunt double van Dwayne Johnson was Tanoai Reed, een neef van hem.
De deelnemers van de nieuwe spelshow Wolven zijn bekend
13:12De Bondgenoten: 'Anouk is zo'n ongekende trut'
10:23Dit is het uitzendschema van Muziekfeest op het Plein 2026
09:56Deze programma's vervangen het WK Voetbal 2026 na de finale op NPO 1
08:52De TV van gisteren: kijkers genieten van finale Het Perfecte Plaatje op Reis, maar hebben wel een puntje van kritiek