TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Beck (Dwayne 'The Rock' Johnson) is premiejager. De meeste van zijn opdrachten bestaan uit het opsporen en terugbrengen van verloren goederen of personen.
Eigenlijk is Beck daar in Welcome to the Jungle wel een beetje klaar mee. Hij denkt eraan op te stoppen met zijn werk en een eettentje te openen.
Voor het zover is, moet Beck nog – minimaal – één klus doen. Gangster Billy Walker huurt hem in om zijn zoon Travis (Seann William Scott) op te sporen.
Beck vindt al snel uit dat Travis zich ergens in het Amazonegebied ophoudt. Hij is nu eenmaal goed in zijn werk.
Dat is maar goed ook, want het wordt nog een hele klus om Travis' precieze locatie te vinden. En dan moet Beck de onwillige gangsterszoon ook nog overhalen met hem mee naar Amerika te gaan.
Dwayne Johnson ziet er misschien wel stoer uit, de acteur is een echte familieman. Dat bleek maar weer eens op de set van Welcome to the Jungle.
Tijdens de opnames miste Johnson zijn vrouw en dochtertje. Uiteindelijk was de oplossing simpel: Hij liet ze invliegen, zodat hij in zijn vrije tijd gewoon bij zijn gezin kon zijn.
Vrouw en dochter Johnson waren niet de enige familieleden op de set. De stunt double van Dwayne Johnson was Tanoai Reed, een neef van hem.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: magere start voor Het Diner en 'pijnlijk foutje' in tv-première Máxima
06:47Vanavond op TV: De vrouwen van ..., So you think you can dance, Beverly Hills Cop II
13:00Máxima-regisseurs keken wel vijftig keer naar huwelijk Willem-Alexander en Máxima
11:12Katja Schuurman aangevallen door een geest in De Drop
11:07Kijkcijfers: Voice of Holland blijft ook zonder Blind Auditions de concurrentie de baas