TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Cayden (Lucas Till) lijkt een doodgewone jongen van zeventien. Hij zit op school, heeft een vriendinnetje en zoals iedere puber heeft hij het wel eens aan de stok met zijn ouders.
Maar Cayden is anders. Als quarterback van het American footballteam van zijn school doet hij bijvoorbeeld dingen die een jongen van zeventien niet zou moeten kunnen.
Artsen gooien het op hormonen en ‘typische puberteitsproblemen’. Maar klopt dat wel?
Niet dus. Op een dag verandert Cayden in een monster. Niet veel later ontdekt hij dat hij zijn ouders heeft vermoord.
In een morsige kroeg legt Wild Joe het hem uit: Cayden is een weerwolf. ook vertelt hij hem over Lupine Ridge, een plaatsje waar alleen maar weerwolven wonen.
Cayden heeft het in Wolves meteen door: dat is de plek waar hij moet zijn.
In Lupine Ridge vindt Cayden werk bij weerwolfboer John (Stephen McHattie). Gevalletje toeval: John blijkt Caydens oom te zijn.
Langzaam maar zeker vindt Cayden in Wolves zijn draai in het weerwolvendorp. Hij heeft zijn werk en hij heeft zijn weerwolvenvriendin Angelina (Merritt Patterson).
En hij krijgt het aan de stok met Connor (Jason Momoa), de zelfbenoemde leider van Lupine Ridge.
Mariska en Frans Bauer blikken vooruit op Frans & Mariska: Stellen op de Proef: 'Zijn we er aan toe om te emigreren?'
08:54De TV van gisteren: kijkers The Masked Singer diep onder de indruk van de Teckel
06:47Vanavond op TV: Kefah en de wijzen, The tribute: Battle of the bands, The Shape of Water
00:01Advent dag 20 | Deze tv-momenten uit 2025 zullen we niet snel meer vergeten
20:19Dit zijn de afvallers van de zesde aflevering van The Masked Singer 2025