TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Spelende kinderen hebben een fantasie die zich niet laat begrenzen door zaken als logica of zwaartekracht.
Dus speelt de kleine June naar hartenlust met het idee van een attractiepark waar van alles mogelijk is; een beer als gastheer, een egel die orde houdt, wegvliegen met je attractiekarretje... Het kan niet op.
Maar als June ouder wordt, spelen haar knuffelberen steeds minder vaak een rol in haar creatieve verhalen. Want tja, kleine meisjes worden groot.
Toch blijft in deze familiefilm de droom springlevend: als ze wat ouder wordt, komt June in Wonder Park tijdens een wandeltocht terecht in het pretpark dat ze als piepjong meisje bij elkaar fantaseerde. Ze besluit het op te knappen, maar daar heeft ze wel hulp bij nodig.
Vrolijke animatiefilm die laat zien dat je het kind in jezelf altijd ruimte moet blijven geven om te spelen.
De titel van de film is Wonder Park, maar die naam komt in de film verder helemaal niet voor. Het park dat June in de film vindt heet Wonderland. Omdat er in Canada een pretpark is dat zo heet, kreeg de film die naam niet als titel mee.
Robèrt van Beckhoven stelt zijn nieuwe liefde voor in Shownieuws
15:42Max Verstappen haalt alles uit de kast om te stunten tijdens de Formule 1 GP van Brazilië op Viaplay
14:12Koning Willem-Alexander en koningin Máxima geven exclusief interview in nieuwe documentaire
13:21Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6