TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Gal Gadot heeft haar rood-blauw gevechtstenue weer uit de kast getrokken voor haar tweede Wonder Woman-film.
Eindelijk was daar in 2017 met Wonder Woman die gedroomde actiefilm met een megabudget waarin vrouwen de helden zijn.
Een goed idee, want de film bracht 822 miljoen dollar op. Groen licht voor een vervolg was snel gegeven.
We gaan terug naar de neonkleurige jaren 80 in Wonder Woman 1984. Diana Price werkt als antropologe bij het Smithsonian Institute. Ze voert haar heldendaden als Wonder Woman nog steeds uit, alleen probeert ze dat anoniem te houden.
Dat houdt haar leven relatief stabiel, tot ze te maken krijgt met twee gloednieuwe tegenstanders: superschurk Max Lord (Pedro Pascal) en Barbara Minerva (Kristen Wiig), bijgenaamd Cheetah.
Deze negentien film uit het zogenaamde DC Extended Universe biedt niet alleen actie, maar ook de nodige humor.
Het gebeurt wel vaker dat iemand na een goede prestatie op werk loonsverhoging krijgt. Zo ook Gal Gadot.
Na het grote succes van de eerste film ging dat niet om een paar procent extra. Ze verdiende voor Wonder Woman 1984 (waarvan ze ook producent was) 10 miljoen dollar.
Dat is ruim 33 keer meer dan de 300.000 dollar die ze kreeg voor de eerste film.
Er was een echte Wonder Woman op de set, namelijk de twaalfjarige Lilly Aspell die Diana Price in haar jongere jaren speelt.
Aspell deed al haar stunts zelf voor Wonder Woman 1984, omdat bleek dat ze dat beter kon dan de stuntwerkers.
Partnerbijdrage
Voetbalfans kunnen zich opmaken voor een weekend vol Premier League-actie. Met Liverpool - Manchester City als grote blikvanger en Manchester United - Tottenham Hotspur valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn live te zien op Viaplay.
Zo gaat het nu tussen Thomas en Chess uit De Bondgenoten
10:32Bridgerton-fans opgelet: Netflix komt met nieuwe spin-off over geliefd personage
09:50Rust en Vreugd krijgt een vervolg: Annet Malherbe onthult komst tweede seizoen na overwinning
09:27Dionne Stax teleurgesteld over verdwijnen eigen programma: 'Heel pijnlijk'
09:04Dit zijn de eerste beelden van Bureau Groningen