TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In Wrath of the Titans geniet Perseus (Sam Worthington) sinds die overwinning op Kraken van zijn rustige leven als visser.
Ondertussen rommelt het op de Olympus. De mensheid gelooft steeds minder in de Griekse goden, waardoor ze langzaam maar zeker steeds zwakker worden. De Titanen zien dat als hun kans.
Titanenleider Kronos – de vader van oppergod Zeus en zijn broers Hades en Poseidon – spant samen met de afgunstige goden Hades en Ares om Zeus gevangen te zetten.
Met Zeus in gevangenschap worden de Titanen steeds sterker en sterker. Ze gebruiken hun kracht om de wereld en de mensen te onderwerpen.
Dat kan Perseus niet zomaar laten gebeuren. Samen met koningin Andromeda (Rosamund Pike), halfgod Agenor (Toby Kebbell) en de gevallen god Hephaestos (Bill Nighy) gaat hij de strijd met de Titanen aan.
Regisseur Jonathan Liebesman vertelde Rosamund Pike dat ze in voorbereiding op haar rol de film Braveheart moest kijken. Pike dacht dat ze moest letten op Sophie Marceau, die de rol van prinses Isabelle speelt.
Dat bedoelde Liebesman niet. De regisseur wilde dat de actrice Mel Gibsons vertolking van William Wallace grondig zou bestuderen.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden
09:16Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?
09:09Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'