TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In Wrath of the Titans geniet Perseus (Sam Worthington) sinds die overwinning op Kraken van zijn rustige leven als visser.
Ondertussen rommelt het op de Olympus. De mensheid gelooft steeds minder in de Griekse goden, waardoor ze langzaam maar zeker steeds zwakker worden. De Titanen zien dat als hun kans.
Titanenleider Kronos – de vader van oppergod Zeus en zijn broers Hades en Poseidon – spant samen met de afgunstige goden Hades en Ares om Zeus gevangen te zetten.
Met Zeus in gevangenschap worden de Titanen steeds sterker en sterker. Ze gebruiken hun kracht om de wereld en de mensen te onderwerpen.
Dat kan Perseus niet zomaar laten gebeuren. Samen met koningin Andromeda (Rosamund Pike), halfgod Agenor (Toby Kebbell) en de gevallen god Hephaestos (Bill Nighy) gaat hij de strijd met de Titanen aan.
Regisseur Jonathan Liebesman vertelde Rosamund Pike dat ze in voorbereiding op haar rol de film Braveheart moest kijken. Pike dacht dat ze moest letten op Sophie Marceau, die de rol van prinses Isabelle speelt.
Dat bedoelde Liebesman niet. De regisseur wilde dat de actrice Mel Gibsons vertolking van William Wallace grondig zou bestuderen.
AVROTROS komt met een eenmalige special van Maestro
10:00Tijl Beckand verklapt: 'We willen met TAFKAL een serie mét script maken'
09:44Dit programma vervangt Het Diner op SBS6
09:02Wilfred Genee: 'Dit moet Renze Klamer eigenlijk niet doen'
08:32Urk!-Gerda: 'Ik ben nu bijna 30 kilo afgevallen'