TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De sullige bankbediende Carl (Jim Carrey) baalt van zijn saaie leventje. Zijn vrienden geven hem een veeg uit de pan omdat hij hen voor de zoveelste keer nul op het rekest geeft. Dat is de druppel die voor Carl de emmer doet overlopen.
Carl is bang voor risico’s. Als mensen hem vragen iets te doen wat buiten zijn comfortzone ligt, zegt Carl dus altijd nee. In Yes Man besluit hij dat het daarmee eens afgelopen moet zijn.
Voortaan zal hij op elke vraag ja antwoorden. Dat levert meteen resultaat op.
Carl komt op plekken waar hij normaal nooit zou komen en maakt daar kennis met mensen die hij normaal uit de weg zou gaan. Dat Allison (Zooey Deschanel) er daar een van is, is de slagroom op de taart.
Dat ja zeggen pakt dus meestal positief uit. Maar niet altijd.
Carl ontdekt al vrij snel dat het niet handig is om áltijd overal ja op te zeggen.
Dat verhaal klinkt behoorlijk onwaarschijnlijk. Toch is Yes Man gebaseerd op de werkelijkheid.
Bij wijze van experiment besloot de Britse komiek Danny Wallace een half jaar lang elke vraag met ja te beantwoorden. Het boek dat hij daarover schreef diende als inspiratie voor deze romantische komedie.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
André Rieu opnieuw op Vrijthof maar wat als Nederland dan een WK-wedstrijd speelt?
16:00Nieuwe docuserie over Lil Kleine op komst: Terug
14:49Victor Vlam: 'Deze beelden gaan gebruikt worden om mij voor schut te zetten'
13:51Zien: Merel Ek toont haar opvallende tatoeage bij Vandaag Inside Oranje
13:23Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'