TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Nick (Michael Cera) is zestien. Net als ander pubers is hij onzeker.
Dat komt in Youth in Revolt niet alleen maar door het feit dat hij een puber is. Nick schaamt zich ook voor zijn afkomst: hij woont met zijn moeder op een woonwagenkamp.
Mensen zien hem als trailer trash. Probeer dan nog maar eens een leuk meisje te versieren.
Als Nick verliefd wordt op Sheeni (Portia Doubleday) beseft hij dat het anders moet. Als doodgewone woonwagenbewoner gaat hij haar hart nooit veroveren.
Sheeni valt op Franse mannen, misschien dat hij daar iets mee kan? Als zijn alter ego François, een mysterieuze jongeman die wel wat wegheeft van de legendariche acteur Jean-Paul Belmondo, probeert Nick haar het hof te maken.
Om Sheeni te verleiden, doet François aan dirty talk. Regisseur Miguel Arteta doet op dvd van Youth in Revolt uit de doeken waar hij de vieze praatjes van Michael Cera vandaan had gehaald: hij deed 'research' op pornosites.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
09:58KRO-NCRV komt met tiendelige reportageserie over verloskundigen
09:38Zo loopt het Married at First Sight-avontuur af voor Linda en Cindy
08:58Terugkijken: de eerste halve finale van het Eurovisie Songfestival 2026