TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Ga maar na: een zombie alleen is eigenlijk niet gevaarlijk. Zombies zijn traag, dom en kwetsbaar. Maar als ze in grote groepen op je afkomen, berg je dan maar.
Dat is precies wat sullige student Columbus (Jesse Eisenberg) in de horrorkomedie Zombieland probeert te doen als hele hordes bloeddorstige zombies Amerika overnemen. Hij gaat ervandoor, op zoek naar een veilig onderkomen. Columbus heeft een aantal regels opgesteld om zichzelf veilig te houden voor de lopende doden die graag uit zijn hersenpan willen peuzelen. Dertig regels om precies te zijn. Van 'pas op voor openbare toiletten' tot 'zorg dat je zeker weet dat ze dood zijn' en 'zorg dat je een goede partner hebt'.
Met die partner zit het wel goed als Columbus onderweg redneck Tallahassee (Woody Harrelson) tegenkomt. Tallahassee heeft dankzij de zombie-invasie zijn grootste talent ontdekt: zombies vermoorden. Als de zusjes Wichita (Emma Stone) en Little Rock (Abigail Breslin) zich bij Tallahassee en Columbus aansluiten, is de crew compleet.
Het kwartet moet in Zombieland zombie na zombie naar de andere wereld helpen en dat gaat de leden eigenlijk bijzonder goed af. Maar wat als ze in het huis van de beroemde acteur Bill Murray verzeild raken?
Zombieland was in 2009 een verrassende bioscoophit. Al sinds het verschijnen van de film gingen er geruchten over een vervolg. Het heeft een tijdje geduurd, maar in 2019 was het eindelijk zover: Zombieland: Double Tap ging in première. Alle hoofdpersonen uit het eerste deel doen in het vervolg ook weer mee. Zelfs Bill Murray.
Zombieland is op zaterdag 24 mei 2025 om 20:00 uur te zien op RTL 7.
Martine van Os komende weken niet te zien bij Tijd voor MAX
15:16Inauguratie van Paus Leo XIV live te zien bij KRO-NCRV
15:04Startdatum tweede seizoen Het Jachtseizoen: Most Wanted bekend
13:58Royaltyprogramma Blauw Bloed volgende slachtoffer van bezuinigingen bij de NPO
13:50Kees Vliegt Echt Uit binnenkort te zien bij Videoland
Back to the Future geldt als een van de grootste klassiekers uit de jaren 80.