TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Je kunt weer stemmen op je favoriete radioprogramma. Vanochtend opende presentator Rob Janssen de stembussen voor de 16e editie van de Gouden RadioRing.
Janssen gaf het startsein live in de radiouitzending Jan Willem Start Op, van Jan Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte, die vorig jaar als de winnaars werden uitgeroepen. De 16e editie van het gala vindt plaats op donderdag 27 januari.
Er zijn vier categorieën waar je op kunt stemmen: de Zilveren RadioSter Vrouw, de Zilveren Radioster Man, de Gouden Podcast en natuurlijk de Gouden RadioRing, de prijs voor het beste radioprogramma van 2021. Er kan tot en met 20 januari gestemd worden op deze categorieën. De tweede ronde gaat op 24 januari van start.
Naast de vijf publieksprijzen worden ook de winnaars van de Marconi Awards bekendgemaakt. Deze juryprijzen bestaan uit de Oeuvre Award, de Aanstormend Talent Award en de Beste Zender Award.
Het Gouden RadioRing Gala vindt plaats op donderdag 27 januari in Hilversum en is vanaf 20.00 uur live te volgen op het YouTube-kanaal van AVROTROS.
Partnerbijdrage
Zien: Orgel Joke steelt de show in Vandaag Inside Oranje
09:11Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van de 100 dagen-serie met Nicolaas Veul te zien
07:46De TV van gisteren: Kijkers balen van wegvallen Nieuws van de Dag door Vandaag Inside
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Law & order: Special victims unit, Jaws
06:00Programma WK voetbal donderdag 18 juni