TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Fans van muziek uit de jaren '80 kunnen hun hart ophalen met Greatest hits of the 80s. In deze muzikale special volgen we onder meer Trevor Horn. Hij was een van de geluidsbepalers in de jaren 80. Hij produceerde Yes’ ‘Owner of a lonely heart’, maakte het Berlijnse bandje Propaganda wereldberoemd, maar scoorde vooral met Frankie goes to Hollywood. Horn praat over het geluid van ‘Relax’, de eerste single van de band in 1983. Pas na de vierde poging kreeg het nummer zijn uiteindelijke vorm.
David Rhodes, nog altijd gitarist bij Peter Gabriel, vertelt hoe ‘Sledgehammer’ tot stand kwam. Het nummer én de revolutionaire videoclip uit 1986 veranderden de voormalige zanger van Genesis in een klap in een popster. Daarna ging hij weer een andere kant op. Ook eighties, maar van een heel andere orde is ‘I wanna dance with somebody’ van Whitney Houston. In 1987 was de diva nog een fris en verlegen meisje.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los