TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De taarten, gebakjes en koeken die in Heel Holland bakt nog een keer uit de oven komen zijn allemaal al een keer gemaakt in de beroemde witte tent. Alle opdrachten in deze extra reeks zijn geïnspireerd op eerdere seizoenen.
De Charlotte Russe die de deelnemers dit keer moeten maken, werd bijvoorbeeld ooit afgeleverd door Menno, de winnaar van seizoen twee. Hij vulde deze met lange vingers omhulde sponscake met bramenmousse en roomkaas. Vandaag gaan de bakkers ook aan de slag met een hartig gerecht: paté en croute. Martine - finalist in 2015 - koos destijds voor een vulling van eend. En er staan tompoucen op de menukaart.
Meebakken? Alle opdrachten die ooit in HHB zijn gemaakt staan op de website van het programma uitgeschreven per seizoen en deelnemer.
Beste Zangers 2026 sluit het seizoen af in het theater
11:20SBS6 zendt op Tweede Kerstdag een kersteditie van The Winner Takes It All uit
10:59KIJK komt met korte ziekenhuisserie met Thijs Boermans en Carolien Spoor
10:25Op deze datum start het zesde seizoen van The Tribute: Battle of the Bands
08:52Linda de Mol sluit 2026 af op SBS6 met Postcode Loterij Spel van het Jaar