TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De taarten, gebakjes en koeken die in Heel Holland bakt nog een keer uit de oven komen zijn allemaal al een keer gemaakt in de beroemde witte tent. Alle opdrachten in deze extra reeks zijn geïnspireerd op eerdere seizoenen.
De Charlotte Russe die de deelnemers dit keer moeten maken, werd bijvoorbeeld ooit afgeleverd door Menno, de winnaar van seizoen twee. Hij vulde deze met lange vingers omhulde sponscake met bramenmousse en roomkaas. Vandaag gaan de bakkers ook aan de slag met een hartig gerecht: paté en croute. Martine - finalist in 2015 - koos destijds voor een vulling van eend. En er staan tompoucen op de menukaart.
Meebakken? Alle opdrachten die ooit in HHB zijn gemaakt staan op de website van het programma uitgeschreven per seizoen en deelnemer.
Johnny de Mol is binnenkort weer te zien als presentator van De Oranjezomer
14:05Kijkers valt maar één ding op in laatste Studio Voetbal: ‘Rafael van der Vaart is knalbezopen’
12:53Tatjana Šimic bevestigt tweede seizoen van Kees Flodder
11:16Marlijn Weerdenburg onderbreekt opnames We Zijn er Bijna!: dit is waarom
10:06De Bondgenoten: Robert heeft zijn agressie niet onder controle en slaat erop los