TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De taarten, gebakjes en koeken die in Heel Holland bakt nog een keer uit de oven komen zijn allemaal al een keer gemaakt in de beroemde witte tent. Alle opdrachten in deze extra reeks zijn geïnspireerd op eerdere seizoenen.
De Charlotte Russe die de deelnemers dit keer moeten maken, werd bijvoorbeeld ooit afgeleverd door Menno, de winnaar van seizoen twee. Hij vulde deze met lange vingers omhulde sponscake met bramenmousse en roomkaas. Vandaag gaan de bakkers ook aan de slag met een hartig gerecht: paté en croute. Martine - finalist in 2015 - koos destijds voor een vulling van eend. En er staan tompoucen op de menukaart.
Meebakken? Alle opdrachten die ooit in HHB zijn gemaakt staan op de website van het programma uitgeschreven per seizoen en deelnemer.
Welk programma vervangt Code van Coppens op SBS6?
07:55De TV van gisteren: Prima start voor nieuw seizoen Prijzenjacht
07:00GTST Spoilers - maandag 12 t/m donderdag 15 oktober 2026
21:49Streep door tweede seizoen Kees Flodder: Tatjana reageert
21:14Ze zijn er!: Dit zijn de eerste beelden van de Woeste Grond-film