TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De taarten, gebakjes en koeken die in Heel Holland bakt nog een keer uit de oven komen zijn allemaal al een keer gemaakt in de beroemde witte tent. Alle opdrachten in deze extra reeks zijn geïnspireerd op eerdere seizoenen.
De Charlotte Russe die de deelnemers dit keer moeten maken, werd bijvoorbeeld ooit afgeleverd door Menno, de winnaar van seizoen twee. Hij vulde deze met lange vingers omhulde sponscake met bramenmousse en roomkaas. Vandaag gaan de bakkers ook aan de slag met een hartig gerecht: paté en croute. Martine - finalist in 2015 - koos destijds voor een vulling van eend. En er staan tompoucen op de menukaart.
Meebakken? Alle opdrachten die ooit in HHB zijn gemaakt staan op de website van het programma uitgeschreven per seizoen en deelnemer.
Casa di Beau terug naar Italië: vanaf deze dag te zien
13:54Deze podcast over De Schatkamer is de ultieme luistertip voor televisiefans
13:43De Augurkenkoning vanaf deze datum terug op RTL4
13:15Zien: transformatie Kees de Bever na intensief sporttraject
12:33Weerzien Patricia Paay en Adam Curry in Adam's Family, vanaf deze dag op RTL5