TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De taarten, gebakjes en koeken die in Heel Holland bakt nog een keer uit de oven komen zijn allemaal al een keer gemaakt in de beroemde witte tent. Alle opdrachten in deze extra reeks zijn geïnspireerd op eerdere seizoenen.
De Charlotte Russe die de deelnemers dit keer moeten maken, werd bijvoorbeeld ooit afgeleverd door Menno, de winnaar van seizoen twee. Hij vulde deze met lange vingers omhulde sponscake met bramenmousse en roomkaas. Vandaag gaan de bakkers ook aan de slag met een hartig gerecht: paté en croute. Martine - finalist in 2015 - koos destijds voor een vulling van eend. En er staan tompoucen op de menukaart.
Meebakken? Alle opdrachten die ooit in HHB zijn gemaakt staan op de website van het programma uitgeschreven per seizoen en deelnemer.
Johnny de Mol doet onsmakelijke ontboezeming: 'Dronk ochtendurine van vriendin'
06:47Vanavond op TV: The connection, NCIS, Soul
19:05Carrie op Vrijdag mag toch door
18:15Het MAX Orkest krijgt een tweede seizoen
16:08Deze bekende Nederlander duikt vanavond op in Ik Vertrek