TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Giel, Thomas en Stefan geven Herman en Bram bij de start van Het jachtseizoen twintig minuten voorsprong. Daarna krijgen ze elke tien minuten de exacte locatie van de ontsnapte BN'ers door. In het laatste uur is dat zelfs iedere vijf minuten. Een race tegen de klok volgt.
In de eerste aflevering van dit seizoen van Het jachtseizoen waren Britt Dekker en Simon Keizer het StukTV-trio te snel af, onder andere door een helikopter te gebruiken. Vorige week was het de beurt aan Katja Schuurman en Babette van Veen. Nu krijgen Giel, Thomas en Stefan een nieuwe kans met Herman den Blijker en Bram Krikke.
Jan Slagter over het vertrek van Martine van Os bij Tijd voor MAX: 'We hopen dat ze in de toekomst nog iets voor ons kan doen'
10:06Dit zijn de bakkers van het veertiende seizoen van Heel Holland Bakt
10:00Dyantha Brooks staat opnieuw een moeder bij in Vier Handen op Eén Buik: 'Wil er zo onbevangen mogelijk instappen'
08:39Relatie De Bondgenoten-Ian en vriendin Gaby voorbij na vertrek uit de loods
08:13De TV van gisteren: Kijkers vol lof over Dwars door de Pyreneeën