TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Altijd al alles willen weten over de mysterieuze Bermudadriehoek of het verborgen verleden van Harry Houdini? Dan is de HISTORY Channel-reeks History's Greatest Mysteries op je lijf geschreven.
Emmy Award-winnaar Laurence Fishburne duikt in deze vierdelige reeks namelijk in een aantal boeiende mysteries en onthult gloednieuwe informatie over enkele van de beroemdste en meest raadselachtige hoofdstukken uit de geschiedenis.
Deze tweede aflevering draait om de stellige beweringen van Roger Miklos, een voormalig Amerikaanse politieagent die later een beroemde schattenjager werd.
Tientallen jaren voor zijn dood in 2018 beweerde Roger dat hij voor de kust van de Turk- en Caicoseilanden een onderzeeër had ontdekt, geladen met een fortuin aan kunstwerken, goud en overblijfselen van bouwwerken uit vroegere tijd. Maar was dat wel waar? Nu, gewapend met de coördinaten die Miklos achterliet, gaat de beroemde duiker Mike Fletcher met zijn team op zoek naar het antwoord op die vraag.
History's Greatest Mysteries is op 15 november om 20:30 uur te zien op HISTORY Channel en elke zondag om 22:25 uur volgt de herhalingen. De komende afleveringen draaien om Houdini's verloren dagboeken en de raadselachtige dood van Bruce Lee.
Make Up Your Mind onthult eerste beelden van nieuw seizoen met 34 BN'ers
13:47Woeste Grond verlaat de boerderij: dit kunnen we al een beetje verwachten van de speelfilm
13:14Eerste beelden Taskmaster: Arjen Lubach laat vijf comedians flink zweten
12:42B&B Vol Liefde: Fred kijkt Doete haar kleren uit
11:03Neefje Mart Hoogkamer naar De Bondgenoten? 'Gesprekken al gaande'