TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Altijd al alles willen weten over de mysterieuze Bermudadriehoek of het verborgen verleden van Harry Houdini? Dan is de HISTORY Channel-reeks History's Greatest Mysteries op je lijf geschreven.
Emmy Award-winnaar Laurence Fishburne duikt in deze vierdelige reeks namelijk in een aantal boeiende mysteries en onthult gloednieuwe informatie over enkele van de beroemdste en meest raadselachtige hoofdstukken uit de geschiedenis.
Deze tweede aflevering draait om de stellige beweringen van Roger Miklos, een voormalig Amerikaanse politieagent die later een beroemde schattenjager werd.
Tientallen jaren voor zijn dood in 2018 beweerde Roger dat hij voor de kust van de Turk- en Caicoseilanden een onderzeeër had ontdekt, geladen met een fortuin aan kunstwerken, goud en overblijfselen van bouwwerken uit vroegere tijd. Maar was dat wel waar? Nu, gewapend met de coördinaten die Miklos achterliet, gaat de beroemde duiker Mike Fletcher met zijn team op zoek naar het antwoord op die vraag.
History's Greatest Mysteries is op 15 november om 20:30 uur te zien op HISTORY Channel en elke zondag om 22:25 uur volgt de herhalingen. De komende afleveringen draaien om Houdini's verloren dagboeken en de raadselachtige dood van Bruce Lee.
Dit programma vervangt Dwars door de Pyreneeën
09:53Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is
09:07De TV van gisteren: nieuwe advocatenserie Pro Deo van start met mooie kijkcijfers en positieve reacties
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, André Hazes: En nu ..., Conspiracy Theory
21:43Pro Deo met Tjitske Reidinga van start: kijkers hebben hun oordeel klaar